Handmade Ayakkabı Nedir?

Handmade Ayakkabı Nedir?

Günümüzde hazır ve ithal ayakkabı modelleri arasında sıkılıp boğulmak yerine (handmade shoes) yani özel el yapımı ayakkabı üretimi tercihinde bulunmak söz konusu. İstediğim ayakkabıyı, hayalimdeki renk ve ayak numarama göre nasıl yaptırırım, nereden özel ayakkabı yaptırabilirim diyenler için handmade ayakkabı sipariş sistemi devreye giriyor. Peki nedir bu handmade ayakkabı hizmeti ve nasıl işliyor, ayakkabı siparişi vermek için hangi aşamaları gerçekleştirmek gerekir? Merak edilen ayakkabı siparişleri ve özel üretim konuları ile ilgili detayları sizler için hazırladık.

El Yapımı (Handmade Ayakkabı) Özellikleri

Kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura, herhangi bir yerde gördüğünüz ve yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini belirtmeniz halinde kişiye özel olarak yapıyor. Üstelik ortopedik ayak sorunları bulunanlar da istedikleri gizli topuk, taraklı ayaklar ve özel sağlık sorunları için özel ayakkabı yaptırabilir.

El Yapımı (Handmade) Ayakkabı Üretimi
El Yapımı (Handmade) Ayakkabı Üretimi

Nasıl ve nereden handmade ayakkabı yaptırılır sorusuna Asil Kundura, birinci sınıf kalitede gerçek deri ve standart üstü malzemeler ile profesyonel el işçiliğinde size özel olacak şekilde ayakkabıları hazırlıyor. Küçük ve büyük numara ayakkabı bulmakta zorluk çekenler için 30 numaradan başlayan 50 numaraya varan ayaklar için de özel ayakkabı üretimi sağlıyor.

El Yapımı Ayakkabı Modelleri (Asil Kundura)

Kişiye özel olarak 1. Sınıf kalitede üretilen handmade ayakkabılar için Asil Kundura 7_24 hizmet veriyor. Siz yalnızca yaptırmak istediğiniz modelin fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemine göndermeniz el yapımı ayakkabı hizmetinden yararlanmanız için yeterli oluyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi