Hakiki Deri Küt Burunlu Erkek Botlar

Hakiki Deri Küt Burunlu Erkek Botlar

Kişiye özel siparişlerde özenle ve titizlikle ürettiğimiz erkek bot modellerimizde küt burun denilen bu özel tasarım bot çeşitlerimiz özellikle kışlık seçeneklerde büyük ilgi görüyor. Kalıp olarak da kullanımı oldukça rahat olan bu modellerimizi, siz müşterilerimizin beğenisine ve tarzına göre tasarlıyor büyük bir titizlik ve ustalıkla yapıyoruz. Matador kovboy olarak ta bilinen bu özel koleksiyon bot türleri hakiki deriden ve el yapımı köseleden özel olarak yapılıyor. Birbirinden farklı bir çok çeşit işlemelerin yer aldığı bu görsel olarak çok estetik duran botlar, özel üretimlerimiz içinde en çok sipariş aldığımız ürünlerimizdendir.

Özel Tasarım Küt Burunlu Erkek Botlar

Kışlık Botlarda Deri Kalitesinin Önemi

Kış mevsiminde karlı ve yağışlı havalarda ayaklarınızdaki bot yada ayakkabılarınızın özellikle deri olması çok önemlidir. Hem kışın soğuğundan hem de olumsuz hava şartlarında yağışlarda ayaklarınızı koruyabilmeniz için mutlaka deri ürünler kullanınız. Ayak sağlığınız ve rahatlığınız içinde hakiki deri üretimi ürünler kullanmanız çok önemli.

Kişiye Özel Küt Burunlu Erkek Bot Modelleri

Özel Sipariş Erkek Tasarım Kışlık Botlar

Tasarım denildiğinde bilinenin dışında en sıra dışı ve en çarpıcı olan üretimler tasarım ürünleridir. Ayakkabı ve bot üretimlerinizde de tasarım olarak fark yarattığımız üretimlerimizde kalitemizi sizlerde fark edeceksiniz. Birbirinden şık aksesuar çeşitlerimiz ile en özel ve trent modellerimiz sizler için el yapımı işçilik kalitesinde titizlikle üretiliyor.

Bay Ayakkabı Büyük Küçük Numara Seçenekleri

Çoğu zaman beğendiğiniz ama bir türlü ayaklarınızdaki çeşitli problemlerden dolayı giyemediğiniz modellere artık üzülmeyi bırakın. Kişiye özel sipariş yöntemimizde 30 numaradan 50 numaraya dek ayak numarası alternatiflerimiz mevcut. Ayrıca kemik ve topuk problemleri, ayakta kısalık ve benzeri problemlerinizde en profesyonel çözümleri sizlere sunuyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Özel siparişlerinizi 5 ile 12 iş günü içerisinde titizlikle yapıp hazırlıyoruz. Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ürün modellerimizi ve kalitemizi inceleyebilir WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan bilgi edinip siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi