Hakiki Deri Kışlık Erkek Ayakkabı

Hakiki Deri Kışlık Erkek Ayakkabı

Kışlık ayakkabı ihtiyaçlarınızda klasik yarım ayakkabılar, kürk astarlı deri botlar, özel kaymaz tabanlı kışlık botlar genellikle tercih edilen modeller arasında. En sıra dışı modeller ve moda kışlık ayakkabı ve bot çeşitlerimizi sizler için yeniledik. El yapımı kösele, hakiki dana derisi ve el işçiliği ile ürettiğimiz ayakkabı ve bot modellerimizde üretim süremiz yaklaşık, 9 ile 13 iş günü içerisinde olup ücretsiz kargo hizmetimizle adresinize teslim.

Kışlık Erkek Ayakkabılarda Özellikli Taban Alternatifleri

Önümüzdeki kış mevsiminde gündelik yaşamınızda yağmurlu ve karlı havalarda olası yaşayabileceğiniz yürüme zorluklarına önlem olarak, giyeceğiniz ayakkabı veya botlarınızda mutlaka kaymaz özellikli tabanlar seçmeniz önemli. Özel üretim termo ve kauçuk tabanlarımız özellikle kışın kar tutucu özelliği sayesinde kaymaz ve su almaz. Bunun yanı sıra eva taban alternatiflerimizde yine kış mevsimi için alternatif tabanlarımızdandır.

Özel Üretim Kışlık Erkek Ayakkabılar

Kışlık Erkek Bağcıklı ve Tokalı Ayakkabılar

Erkek ayakkabı modellerinde hem kullanım açısında hem güncel en çok tercih edilen modeller arasında tokalı ve bağcıklı ayakkabılar tercih ediliyor. Yandan lastikli modellerimizde yine çok beğenilen modellerimiz arasında yer alıyor. Tamamen el yapımı işçilikle hazırlanan bu özel ürünler büyük bir insan hassasiyeti ve titizlikle üretiliyor. Birbirinden tarz ve bir çok çeşit şık toka çeşitlerimiz üretmiş olduğumuz kışlık erkek ayakkabı modellerimizde büyük bir beğeni görüyor.

Online Erkek Ayakkabı Siparişi

Artık günümüz yaşantısında pek çok ihtiyaç internet alışverişinden temin edilirken, güvenilirlik çok önemli unsurlardan birisidir. 1974 yılından bu yana özel sipariş ayakkabı konusunda üretici dev bir kurumsal firmayız. Yurt içi ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesine sorunsuz teslimatla siparişlerinizi gönderiyoruz.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabılar

Kişiye özel kışlık erkek ayakkabı ve bot modellerinizde beğendiğiniz modelleri ve ayrıntılarını bizimle iletişim hattımızdan yazılı ve görsel olarak paylaştığınızda, kendi modelinizi sizin isteğinize göre tasarlıyor, büyük bir özenle hazırlıyoruz. Bunun için yapmanız gereken, iletişim hattımızdan bizimle sipariş bilgilerinizi paylaşmanız yeterli

Web internet mağazamızdan, Facebook, Pinterest ve İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ürün kalitemizi inceleyebilir görsel çalışmalarımızı değerlendirebilirsiniz. sipariş için WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan bilgi alıp siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi