Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Siparişi

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı ile ilgili olarak en önemli unsur adı altında belirtilecek bir şey varsa oda derinin kaliteli mi, hakiki derimi olup olmasıdır. Özel olarak kişiye özel olarak siparişlerde kullanılan hakiki dana derileri yüzde yüz gerçek dana derilerinde üretilip sizler için sipariş vermiş olduğunuz modellerde kullanılmaktadır. Hakiki deri erkek ayakkabılarda iç kısmı dana astar ve ayakkabının dış kısmı hakiki dana derisinden oluşum sağlamaktadır. Tercih ettiğiniz modellerde renk tonlarına uyulup güzel bir çalışma yapılmaktadır. El yapımı hakiki deri bu özel ayakkabılar, büyük bir zahmet ile ve titizlikle hazırlanıp 10 ila 14 gün arası bir süre zarfında üretimini tamamlamaktadır. Bu süre zarfında özel kalıbının oluşumu, istenilen modellerinin iskelet çıkartmaları, ürünün kalıp üzerinde çekimi, fırınlanma, şoklanma, ayakkabının kalıptan dikkatle çıkarılması, ürün temizliği, köselenin renk tonlamasına uygun boyaması ve son olarak ürün temizliğinin bitişi bu süre zarfında yapılan detayları aktarmaktadır.

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Klasik Erkek Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Köselenin ayakkabıda uygulanışı mantolanması çok önemli işlemlerden sadece birisidir. El yapımı özel ayakkabılarda köselenin ayakkabı üzerinde oturuşu, topuk tutuşu, kişiyi rahat ettirecek boyut ve uygunlukta olması, kösele inceliğinin kalınlığının istenilene uygun olması tamamı ile santimi santimine ölçülüp yapılmaktadır. Asil Kundura 1974 yılından bu yana bu isteklerin üzerinde durmaktadır. Özel siparişlerde istenilen kösele çalışmaları özel olarak el kazımalı kösele grubumuz arasında yer almaktadır. Kösele çalışmaları tamamı ile gerçek el işçiliğidir. Klasik erkek kombin ayakkabılarda isteğiniz modeli rahatlıkla bizlere belirterek rahat bir kösele seçiminde bulunabilir ve isteğiniz o arzu ettiğiniz modelleri bizler ile paylaşarak hayal ettiğiniz modeller ile buluşabilirsiniz. İpinden tokasına, köselesinden derisine, iç astarından iç kalıbına ve özel ahşap kutusuna kadar her ayrıntısına kadar özenilip hazırlanmaktadır.

Kişiye Özel Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Siparişi

Kişiye Özel Erkek Ayakkabı Üretimi

Özel üretim erkek ayakkabı tasarımlarında sizlere hitaben uygun modelleri sizlere sunarak, ilgi çekici el yapımı tasarım harikalarımızı sizler ile paylaşmaktan Asil kundura olarak mutluluk ve onur duyuyoruz. Özel üretim sahamızda özenle hazırladığımız belirttiğiniz modelleri her detayına ayrı özen göstermekteyiz. Kişiye özel tasarımlarda her detay bizim için hem titizlik gerektirmekte ve büyük dikkat odağımız olmaktadır. Sizlerde göz zevkinize, tarzınıza, hayal dünyanızda sakladığınız ama yaptıramadığınız veya arzu ettiniz modeli bulamadıysanız bizlere 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilmektesiniz veya buna benzer olarak da Facebook, İnstagram, Tumblr, Pinterest sosyal medya adreslerimizden bizlere ilgili tasarım ayakkabı görsellerinizi paylaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi