Hakiki Deri Çizme Siparişi Nasıl Verilir

Hakiki Deri Çizme Siparişi Nasıl Verilir

Kişiye özel çizme üretimlerimizde kullanmış olduğumuz 1. Sınıf dana derisi kalite standartları olarak dünyanın en kaliteli derilerindendir. Birbirinden özel şık ve tasarım bay ve bayan çizme modellerimiz tamamen el yapımı işçilik kalitesinde ve tamamen doğal malzemelerden üretiyoruz. 1974 yılından bu yana kişiye özel siparişlerde bir dünya markası olan üretimlerimiz, yurt içi ve yurt dışında sayılı bir çok Avrupa ülkesinde ayakkabı sever müşterilerimizin yoğun ilgi ve beğenisini kazanıyor.

El Yapımı Çizme Modelleri

Erkekler İçin Özel Çizme Siparişi

Kışlık hakiki dana derisinden özel olarak ürettiğimiz tasarım ve şık görünümde çizme modellerimiz siz erkek müşterilerimiz için hazır. İçi kürk astarlı ve dana derisi özel meşinler ile kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Dilediğiniz ayak numarası 30 ile 50 numara kalıp seçeneklerimiz ile numara bulma probleminizde ortadan kaldıracak çözümlerimiz mevcut. 7 ile 13 iş günü içerisinde üretim ve teslim süremiz içerisinde ürünleriniz güvenle adresinize teslim edilir.

Özel Üretim Çizme Modelleri

Yurt Dışına Özel Sipariş Erkek Çizme Modelleri

Erkekler için özel tasarım çizme modellerimiz el yapımı işçilik kalitesinde ve birbirinden özel malzemeler kullanarak üretiyoruz. Sizlerin beğendiğiniz modelleri görsellerini ve ürün detaylarını bizimle iletişim bağlantımızdan paylaştığınızda en kaliteli malzemeyle sizler için özenle yapıyoruz. Yurt dışında bir çok ülkeye kişiye özel sipariş hizmetimizle benzersiz kalitede şık çizme siparişi yapıyoruz.

Kişiye Özel Tasarım Çizme Siparişi

Pinterest, İnstagram, Facebook, Tumblr sosyal medya hesaplarımızdan ürün kalitemizi ve web internet mağazamız aracılığı ile model alternatiflerimizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri numaramızdan gerekli bilgi edinebilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi