Hakiki Deri Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

Hakiki Deri Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

Kaliteli gerçek deri ayakkabılara sahip olmak istiyorsunuz. Fakat nereden ve nasıl hakiki deri ayakkabı bulurum sorusuna yanıt arıyorsanız özel ayakkabı sipariş sistemimiz sizler için devreye giriyor. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura, kişiye özel sipariş ayakkabı hizmeti ile istediğiniz deri ürününü sizler için hazırlıyor. Gerçek deri ayakkabı ile sahte veya suni deri ayakkabılar arasındaki farklar, özel üretim ayakkabılara nereden ve nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizler için profesyonel bir sistem hazırladık.

Erkeklere Özel Deri Ayakkabı Modelleri – Kişiye Özel Sipariş

Derinin usta ellerde yoğurulması ile ortaya çıkacak olan ayakkabının kalitesi profesyonel bir sonuç ile ilişkilidir. Eğer dört dörtlük hakiki deri ve malzemeler ile el işçiliğinde yapılmış ayakkabı kullanmak istiyorsanız kişiye özel ayakkabı üretim hizmeti sunan Asil Kundura ile tanışma vaktiniz geldi demektir. Türkiye’nin en usta ellerinden profesyonel ayakkabı üretimi sağlanırken, kalite ve kalıcı memnuniyet esas alınmakta.

Erkek Ayakkabı Siparişi – Özel Üretim

El işçiliğinde büyük bir emek ve gayretin neticesinde çok daha kaliteli ayakkabılara ulaşmak mümkün. Erkekler için kıyafete uygun ayakkabı imalatı sağlayan Asil Kundura, özel üretim erkek ayakkabıları konusunda dilediğiniz deri ürününü model, ayak numarası ve stilde size özel olacak şekilde hazırlayabiliyor. Derinin kaliteli olması ile suni veya sıradan derilerin kullanılması arasında da belirgin farklar vardır. Gerçek deri ayakkabılar daha net ve tok bir görünüme sahip iken, sahte derinin hava alması, kaliteli bir görünüme sahip olması da düşünülemez. Gerçek deri ayakkabı ile sahte deri ayakkabı arasındaki farklar için belirleyici çizgi, dayanıklılık kadar konfordur.

Erkeklere Özel Ayakkabı Siparişi
Erkeklere Özel Ayakkabı Siparişi

Hakiki deri ayakkabıları kullanan biri için sahte deriyi anlamak hiç de zor olmasa gerek. Piyasada bulunan birçok ithal ayakkabı için bu durumdan söz edebiliriz. Fakat özel üretim erkek ayakkabı siparişi vererek gerçek deri ayakkabı almak veya yaptırmak isteyenler için Asil Kundura, gerçek deri ayakkabılar ile buluşturmaya devam ediyor.

Bayanlara Özel Deri Ayakkabı Siparişi

Sıradışı tasarımları seven ve istedikleri ayakkabı modelini kişiye özel olarak yaptırmak isteyen bayanların Asil Kundura ile tanışma zamanı geldi demektir. Dilediğiniz gerçek deri bayan ayakkabılar istediğiniz ayak numarasında dilediğiniz renk ve stilde yapılmakta.

Bayanlara Özel Deri Ayakkabı Siparişi
Bayanlara Özel Deri Ayakkabı Siparişi

Üstelik kadın ayakkabıları için deri standartları ve kullanılan malzemeler 1. sınıf ölçülerde yer alırken kalite öncelik olarak ön planda.

Nasıl Kaliteli Ayakkabı Yaptırabilirim?

Bu sorunun doğru adresi Asil Kundura’dır. Dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz renk ve ayak numarasına göre, dilediğiniz değişikliği yapabileceğiniz geniş bir seçenek sunuyor.

Özel Üretim Ayakkabı Modelleri
Özel Üretim Ayakkabı Modelleri

Kaliteli ayakkabı yaptırmak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattı üzerinden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde Ayakkabı Siparişi verebiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi