Günlük Klasik Erkek Ayakkabı

Günlük Klasik Erkek Ayakkabı

Klasik ayakkabı kategorisinde günlük erkek ayakkabı çeşitleri model ve aksesuar seçenekleri içerisinde en sıra dışı modellerle tasarladığımız ayakkabılarımız sizleri bekliyor. Hakiki kösele ve hakiki deriden tasarladığımız ayakkabılar tamamen el işçiliğinde yapılıyor. Yapım aşamasında büyük bir titizlikle ve ustalıkla her detayı en ince ayrıntısına kadar ayakkabınıza işliyoruz. Sizlerde uzun süre beğenerek giyebileceğiniz ayakkabı seçimlerinizde mutlaka bizimle karar verin.

Klasik Erkek Ayakkabı Üretimi

El yapımı özel ayakkabı kategorisinde 40 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmet ve kalitemizle ortaya koyduğumuz vizyonumuz en önemli değerimizdir.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı siparişlerinizde vermiş olduğumuz kişiye özel hizmet ayrıcalığındaki hassasiyetimiz bugün bizi büyük bir marka haline getirmiştir. Günlük ayakkabı konseptinde aradığınız pek çok model ve tarzı sizlere Asil Kundura ayrıcalığı ile sunmaktayız. Kullandığımız özel hakiki deriler ve hakiki kösele çeşitlerimizle, birbirinden sıra dışı modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sizlerde zevkinize ve tarzınıza hitaben el yapımı özel ayakkabı siparişi için Asil Kundura’nın web mağazasından, İnstagram sayfası ve Facebook sayfasından çalışmalarımızı görebilir, değerlendirebilirsiniz.

Günlük Klasik Erkek Ayakkabı

Belirlenen her siparişte ayağınızın birebir yapısına göre çizimi yapılan profillerle özel üretilen kalıplar kullanıyoruz. Böylelikle ayağınızda bolluk yada darlık olmaksızın tam uyumlu ölçülerde siparişinizi hazırlıyoruz. Özel spor eva tabanlar, desen kesimli özel köseleler, birbirinden şık topuk seçenekleri ile ayakkabınızın hem yüzeysel modernliği hem de alt kısmındaki özel çalışmalarımızla ayakkabıda görülmemiş muhteşem bir ahenk yaratıyoruz. Kendi hayal ettiğiniz tasarımlarınızı bu şekilde sizlere sunmaktayız. Şıklığı ve sanatı tercih ettiğiniz modellere özel bir şekilde derisinden köselesine en ufak ayrıntısına kadar titizlikle üretimini aşama aşama sağlamaktayız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi