Gümüşhane’de Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

Gümüşhane’de Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

Ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen kalite ve estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Fakat ayakkabıyı ayakkabı yapan en temel etmen malzeme kalitesi ve özellikleridir. Sizler için Türkiye’nin her yerine ve uluslararası alanda birçok merkeze özel ayakkabı siparişi sağlayan Asil Kundura Gümüşhane’ye özel ayakkabı üretimi sağlamakta. Kişiye özel ayakkabı imalatı konusunda sizler de Gümüşhane’de Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler için araştırma yapanlardansanız Asil Kundura’nın 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattı üzerinden dilediğiniz ayakkabının siparişini verebilirsiniz.

 

Gümüşhane’ye Özel Ayakkabı Siparişi

 

Bulunduğunuz il ve merkezde istediğiniz ayakkabı modelini bulmakta zorlanıyorsanız sipariş ayakkabı hizmeti ile dilediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz. Gümüşhane’de ikamet eden vatandaşlar ayak yapılarına uygun şekilde 30 numaradan 50 numaraya kadar istedikleri ayakkabı – bot – çizme modelini özel olarak yaptırabilmeleri artık mümkün. Peki ilçeye nasıl ayakkabı siparişi veririm diye düşünenler için Asil Kunduradan istediğiniz bir ayakkabıyı Gümüşhane’de ısmarlama ayakkabı hizmeti ile yaptırabilirsiniz.

 

Kaliteli Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

 

Kişiye özel ayakkabı almak istediniz fakat satın alacağınız ayakkabının kalitesinden dolayı tereddüt içinde iseniz sizler için özel olarak araştırdığımız aşağıdaki kaliteli ayakkabıda aranan 4 önemli maddeyi dikkatle incelemenizi öneriyoruz.

 

1– Ayakkabı alırken öncelikli olarak deri kalitesini inceleyin. Kaliteli bir ayakkabıda derinin kalitesi ise gerçek sığır derisi olup olmaması ile ilişkilendirilmekte. Suni ya da gerçek deri farkı da yine uzman bir ayakkabı üreticisinin maharetinde öğrenilebilmekte.

 

2– İç astar kalitesi bir ayakkabı için olmazsa olmazlar arasında yer alan özelliktir. Ayakkabı astarının kalitesiz olması ayakkabının koku yapması için çok kritik bir öneme sahiptir. Bu nedenle ayakkabı alırken ayakkabının iç astar kalitesini de sormayı ve araştırmayı unutmayın.

 

3– Satın alınan veya sipariş ayakkabı için kalite yukarıdaki belirtmiş olduğumuz maddelerin haricinde taban kalitesi ile de örtüşmesi gerekmekte. Ayakkabının en belirgin özelliği olan taban yapısı ve standardı da istediğiniz model ve seçeneğe göre farklılık göstermekte. Kaliteli kösele taban ya da kaliteli hazır taban, ayakkabı kalitesinin su geçirmez – esnek – dayanıklı olması için oldukça önem arz eder.

 

4– Sipariş vererek tüm malzemelerinin kalitesinden emin olabileceğiniz gibi ayakkabının satın alımında da kalite değeri yüksek firma ve üreticilerden de emin adımlarda ayakkabı satın alarak dilediğiniz kaliteye ulaşabilirsiniz. Ayakkabının görünmeyen bazı iç malzemeleri de en az ayakkabının kalitesini ortaya koyan deri – astar – taban özellikleri kadar kritik öneme sahip olmaktadır.

 

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Neler Gerekli?

 

Kaliteden ödün vermeden 1. sınıf standartlara sahip çok özel bir ayakkabı – bot – çizme yaptırmak istiyorsanız Asil Kundura’nın ayakkabı sipariş hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz. Standart ve kalite değeri yüksek bir ayakkabı yaptırmak için Asil Kundura 1. sınıf kalitede özel deri ve malzemeler kullanarak sizler için özel ayakkabı hizmeti veriyor. Sizler de kişiye özel ayakkabı siparişi hizmetinden faydalanarak ayakkabı yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp Ismarlama Ayakkabı hattı ile istediğiniz ayakkabıyı size özel olarak yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi