Gizli Topuklu Nişan Ayakkabısı İmalatı

Gizli Topuklu Nişan Ayakkabısı İmalatı

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek üzere beraber yola çıkarken çok özel bir hazırlık aşaması olarak bilinen düğün öncesi nişan töreni, bay ve bayanların görünüm olarak dikkat ettiği konuların başında gelmekte. Boy problemi yaşayanlara özel olarak hazırlanan gizli topuklu nişan ayakkabı modelleri arasından dilediğiniz bay-bayan ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. Özellikle de dolgu topuklu nişan ve nikah ayakkabıları ile boyu uzun gösteren nişan ayakkabıları için çok özel seçenekleri Asil Kundura güvencesi ve garantisi ile dilediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

Boyu Uzun Gösteren Nişan Ayakkabı Modelleri

 

Özel gün ve gecelerde dilediğiniz stilde renk ve görünüme sahip kıyafetlerin altına rahatlıkla kullanabileceğiniz nikah ve nişan ayakkabıları için boy sorunu yaşayan kişiler artık bu dertlerinden kurtulacak. Her kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak Asil Kundura özel ayakkabı sipariş sistemi sayesinde artık çok kolay.

Gizli Dolgu Topuk Nikah Ayakkabı Sipariş

Gizli Dolgu Topuk Nikah Ayakkabı Sipariş

Taba, siyah, kahve, gümüş, beyaz, gri ve diğer tüm deri türlerinde özel nikah ayakkabısı siparişi verebileceğiniz gibi, seçeceğiniz elbisenin rengine de uyumlu ayakkabı yaptırabiliyorsunuz.

 

Boy Uzatan Nişan Ayakkabıları

 

Boy kısalığı için çözüm arayan kişiler, nişan ve düğün gibi önemli günlerde bu duruma çözüm ararken ayakkabının sizi uzun göstermesi ve boyu uzatan ayakkabı tercihleri için özel ayakkabı siparişi konusunda dikkatinizi üzerine çekiyor. Ayakkabının içine yerleştirilen gizli tabanlık ve gizli topuk sistemi sayesinde boyunuzun uzun görünmesi artık mümkün görünüyor. Ayrıca platform topuk üzerine de ek gizli topuk yaptırarak ek bir yüksekliği de oluşturabilmekte. Sizler için gizli topuk ve boyu uzun gösteren nişan ayakkabı siparişi hizmeti veren Asil Kundura’nın ayakkabı sipariş sisteminden yararlanmak için 0534 526 79 07 nolu WhatsApp ayakkabı hattı ile istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi