Gizli Topuklu Bot Modelleri – Bay/Bayan Bot Siparişi

Gizli Topuklu Bot Modelleri – Bay/Bayan Bot Siparişi

Kışlık bot modellerinin bugünden sonra yoğun bir şekilde konuşulacağı bilinmekte. Peki bot alırken gizli topuk bot modellerini arayan ve bu alanda sipariş bot yaptırmak isteyenler ne yapmalı? İşte size bot siparişi alanında uzman olan firmamızın sizlere sağladığı avantaj ve fırsatlardan kısaca bahsedelim. Sitemiz üzerinde beğenmiş olduğunuz veya herhangi bir yerde hoşunuza giden bir bot modelini ayağınıza özel olarak yapıyoruz. Aradığınız ayakkabı veya botun ayak numarasını bulmakta zorluk çekenler için de güzel bir haberimiz var. Yaptırmak istediğiniz botun veya ayakkabının numarası kaç olursa olsun 30 numaradan 50 numaraya kadar olan özel bot siparişlerinizde ayak numaranıza göre siparişinizi yapıyor, adresinize gönderiyoruz. Gizli Topuk Bot Siparişi vermek için bize aşağıdaki mesaj veya yorum bölümünden iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin 81 vilayetinde ve ilçelerinde bot siparişi hizmetimizi başarılı bir şekilde sağlarken gizli topuklu bot yaptırmak isteyenler için özel çalışmalarımız mevcut.

Gizli Topuk Bot Siparişi

Gizli Topuk Bot Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura