Gizli Topuk Gelinlik Ayakkabısı Yapımı

Gizli Topuk Gelinlik Ayakkabısı Yapımı

Boy ve yükseklik ile ilgili araştırma yapan ziyaretçilerimiz için gizli topuklu gelinlik ayakkabı yapımı artık sizlerle. Ayakkabıma biri baktığı zaman anlamasın fakat gizli topuk ile uzun boylu görüneyim diyorsanız gelinlik ayakkabı siparişi için gizli topuk çalışmasından yararlanabilirsiniz. Kişiye özel ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyenler için ortopedik ayakkabı çalışmalarından tutun da platformlu gelinlik ayakkabıları ve gizli platform gelinlik ayakkabıları da hazırlanabilmekte. Sizler için özel sipariş ayakkabı sistemimizde gizli topuk gelinlik ayakkabısı yapımı ile ilgili detaylardan bahsetmek istiyoruz.

 

Boyu Uzun Gösteren Gelinlik Ayakkabıları

 

Kaliteli ayakkabı sahibi olmak için mağaza ve internet sitelerini dolaşma devrine artık son. İstediğiniz gelinlik ayakkabı modelini sizin istediğiniz renk ve stilde, istenilen model ve ayak numarasına öze olarak yaptırabiliyorsunuz. Üstelik birinci sınıf kalitede özel üretim gizli topuk çalışması sayesinde boyunuzu daha uzun gösteren ayakkabı modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Nasıl gizli topuk gelinlik ayakkabısı yaptırabilirim diye merak edip araştırma yapan ziyaretçilerimiz için sipariş ayakkabı sistemimiz devreye girerek hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik yaptırmak istediğiniz modeli 0534 526 79 07 numaralı gelinlik ayakkabı siparişi sistemimiz ile whatsApp ile iletişim sağlayarak ayakkabı yaptırabiliyorsunuz.

 

İstanbul’da Gelinlik Ayakkabısı Yapan Yerler

 

Nüfus kalabalığı ve yoğunluğu ile ünlü kentlerimizden İstanbul’da gelinlik ayakkabısı yaptırmak ve gizli topuk ayakkabı siparişi vermek artık dakikalarınızı alacak. Sizler için Asil Kundura gizli topuklu gelin ayakkabı sipariş hizmeti sağlarken istediğiniz ayakkabıyı 30 numaradan 50 numaraya kadar her renk ve stilde yalnızca size öze olarak yapabilmekte. Sizler yalnızca yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini, ayak numaranızı ve gizli topuk çalışması istiyorsanız kaç cm gibi bir çalışma istediğinizi yan taraftaki telefon üzerinden belirterek sipariş ayakkabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi