Gizli Topuk Erkek Bot Modelleri

Gizli Topuk Erkek Bot Modelleri

Günlük yaşamda iş yerimizde, ofisimizde veya kız arkadaşımızla buluştuğumuzda boy problemi yaşamak istemeyiz. Hele bir de kendimizden uzun biri ile karşılaşırsak, hafif bir kompleks hali oluşabiliyor. Özellikle de erkekler için boy sorunu daha çekilmez bir hal alırken, bir iş görüşmesi ya da kız arkadaşı ile görüşen biri için boy farkı, iletişim açısından bazı zamanlarda sorun olabiliyor.

Gizli Topuk Ayakkabı

Boy sorununu geçici de olsa ortadan kaldıran gizli topuk ayakkabı modelleri, istediğiniz santimetre uzunluğunda özel olarak yaptırarak temin edebiliyorsunuz. Ayakkabınızın hem iç kısmından hem de dış tarafından hazırlanabilen gizli topuk ayakkabılar, karşınızdaki kişi ile boy mesafesini kapatabilmenize olanak sağlıyor.
Soğuk havalarda hem ayağımı sıcacık sarsın, hem de boy problemini ortadan kaldırsın istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Gizli Topuk Erkek Ayakkabı Modelleri

Gizli topuk erkek bot siparişi vermek için info@asilkundura.com.tr mail adresinden veya 0534 526 79 07 numaralı gizli topuk ayakkabı sipariş hattımızdan da iletişim kurabilmeniz, sipariş ayakkabı hizmetimizden yararlanabilmeniz mümkün. Siz yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve gizli topuğun uzunluğunu belirtin, biz size istediğiniz ayakkabıyı, belirteceğiniz ölçülerde hazırlayalım.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi