Gizli Topuk Bayan Çizme Modelleri

Gizli Topuk Bayan Çizme Modelleri

Bayanların vazgeçilmez modellerinden en şık ve tarz olan gizli topuk özellikli çizme alternatifleri, zengin model içerikleriyle sizler için özenle hazırlanmış durumda. En kaliteli ve doğal malzemelerle, el işçiliği el emeği kalitesiyle sizler için özel olarak ürettiğimiz bu sıra dışı çizme çeşitlerimiz tarzınıza şıklık ve farklılık katacak trend modellerdir. Gizli topuk çalışmalarımız tamamen işinde usta çalışanlarımız tarafından titizlik ve büyük bir beceriyle üretilmiş olup, kusursuz sanat eseri konumunda üretimin en kalitelisidir. Mutlaka bayan çizme modellerimizi ve çalışmalarımızı görmeden kışlık bayan çizme alışverişi yapmayın.

El Yapımı Gizli Topuklu Bayan Çizmeler

Özel Üretim Bayan Dolgu Topuk Bot Çeşitleri

Özel üretim kalitesinde üretilen her sipariş, üretim kalitesi bakımında en üst seviyede titizlik ve ustalıkla üretilmektedir. Öyle ki tamamen el işçiliği kalitesinde ürettiğimiz bu özel ürünlerde kullanmış olduğumuz malzeme kalitesi 1. Sınıf dünya standartlarındadır. Üretimlerimiz kesinlikle makine üretiminden uzak olup sanat kültürü olan el emeği işçiliği ile meydana gelmektedir. Bayanlar için ürettiğimiz özel dolgu topuk bot modellerimiz özellikle tarz ve şıklık olarak dünyanın en kaliteli üretimleri arasındadır.

Kişiye Özel Gizli Topuklu Bayan Çizme Modelleri

Türkiye’ de Kaliteli Bayan Bot ve Çizme Siparişi

Kişiye özel siparişlerde kalite ve özel sunum içeriklerimizle Türkiye ve dünyanın sayılı bir çok Avrupa ülkesinde bir çok müşterimize hitap ediyoruz. Talepleriniz ve ürün beklentilerinizin titizlikle farkında olarak insan hassasiyetiyle özel siparişlerinizi sizler için yapıyoruz. 1974 yılından bu yana Türkiye’ de özel sipariş bot ve çizme üretiminde tercih edilen güvenilir büyük bir marka olan Asil Kundura tercih edilen ilk markaların başında geliyor.

Özel Tasarım Gizli Topuk Bayan Çizmeler

İnternet üzerinden Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan ve Web mağazamız üzerinden ürün içeriklerimizi, kalite standartlarımızı görmeniz mümkündür. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim hattımız üzerinden dilediğiniz siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi