Gizli Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Gizli Platform Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Derinin zarafeti kadar topuklu bayan ayakkabılarda duruşu tercih sebebidir. El Yapımı Ayakkabı hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin gizli platform ayakkabı siparişi vermeleri ile istedikleri ayakkabıya diledikleri ölçüde ulaşabileceklerini hatırlatalım. Kişiye özel gizli platform topuklu ayakkabı üretimi için alt kısımdaki canlı destek hattı veya aşağıdaki whatsapp sipariş hattı üzerinden istediğiniz ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Kaç cm gizli topuk yaptırmak istediğinizi, hangi renkte ve nasıl bir ayakkabı siparişi vermek istediğinizi belirterek kişiye özel ayakkabı hizmetinden yararlanın.

Platform Topuklu Bayan Ayakkabılar

Sıradışı bayan ayakkabı tercihlerinde yüksek topuklu ayakkabı yaptırmak artık çok kolay. Nasıl topuklu ayakkabı yaptırırım sorusuna 0534 526 79 07 ayakkabı sipariş hattı üzerinden kolay ve güvenilir şekilde istediğiniz ayakkabıyı yaptırma şansı bulacaksınız.

Özel Topuklu Bayan Ayakkabılar
Özel Topuklu Bayan Ayakkabılar

Üstelik kadınların gizli topuk ayakkabı tutkusu için özel üretim seçenekleri de mevcut. Herhangi bir yerde görüp de size özel olarak yaptırmayı istediğiniz topuklu bayan ayakkabılar artık hayal olmaktan çıkıyor.

Yılın En Çok Satılan Topuklu Ayakkabı Modelleri

Türkiye’nin en kaliteli el yapımı ayakkabı üreticisi olarak adından gururla söz ettiren Asil Kundura, 7-24 hizmet veriyor. Üstelik yılın en çok satılan topuklu ayakkabı modelleri özel üretim tekniği ile size özel olarak yapılmakta.

Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar
Özel Yapım Bayan Topuklu Ayakkabılar

Nasıl özel ayakkabı yaptırırım diye merak edenler için ufak bir hatırlatma yapalım. Yaptırmayı düşündüğünüz topuklu ayakkabı modelinin görselini 0534 526 7907 numaralı whatsapp hattı üzerinden göstererek kişiye özel topuklu ayakkabı hizmetinden faydalanın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi