Gerçek Deri Bayan Ayakkabı Modelleri 2018

Gerçek Deri Bayan Ayakkabı Modelleri 2018

Sizler için hazırladığımız bu yazıda gerçek deri ile hazırlanan bayan ayakkabı modelleri ile 2018 ayakkabı trendlerinden bahsedeceğiz. Özellikle de kaliteli bir ayakkabının özellikleri ile şık ve estetik bayan ayakkabılar ile ilgili detaylar bu özel yazımızda yer alacak.

 

Hakiki Deri Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

 

Satın alacağınız ayakkabının gerçek deri mi yoksa sahte deri mi olduğu konusunda bir kararsızlık içinde iseniz özel ayakkabı sistemi ile Asil Kundura‘dan teknik destek alabilirsiniz. Özellikle gerçek deri ayakkabı özelliklerinde bir ayakkabının seçimi, iyi bir firmadan satın alınacak ayakkabı ile mümkündür.

Hakiki Deri Bayan Ayakkabı

Hakiki Deri Bayan Ayakkabı

Eğer özel olarak ayakkabı sipariş hizmeti ile ayakkabı yaptırmayı düşünüyorsanız kullanılacak malzeme ve derinin gerçek olması gerektiğini belirtmeniz oldukça önemli. Deri ayakkabıda malzemenin orijinal ve gerçek seçeneklerle oluşturulması ayakkabı kalitesini ortaya koyan en önemli seçenektir.

 

Gerçek Deri Bayan Ayakkabı Siparişi

 

Bayanların yazlık ve kışlık ayakkabı tercihinde özel ayakkabı siparişi  verebilecekleri çok özel bir sistem geliştirildi. Sizler de kaliteli deri ile hazırlanan bayan ayakkabı yaptırmak istiyorsanız Asil Kundura’nın özel sipariş ayakkabı sisteminden faydalanabilirsiniz. Kişiye özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız Asil kundura’nın 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattı üzerinden Dilediğiniz ayakkabıya belirterek özel olarak yaptırabilirsiniz. 2018 yılı içerisinde trend ayakkabı modelleri arasında herhangi bir yerde gördüğünüz beğendiniz farklı bir ayakkabı modelini bu belirtmiş olduğumuz sipariş hattı üzerinden iletişim sağlayarak yaptıra biliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi