Gerçek Deri Ayakkabı Modelleri – Gizli Topuklu Bot Siparişi

Gerçek Deri Ayakkabı Modelleri – Gizli Topuklu Bot Siparişi

Sahibi olmayı düşündüğünüz ayakkabının kalitesini sorgusuz sualsiz 1. sınıf malzemeden yana tercih etmek istersiniz. Alacağınız veya siparişi vereceğiniz ayakkabı modelinin kaliteli olması, size hem güven verecek hem rahat ve uzun zamanlı bir kullanım sağlayacaktır. Tabi kaliteli ayakkabıyı nasıl alırım diye düşünenler için püf nokta, öncelikli olarak deri kalitesidir. Gerçek deri ayakkabı almak için öncelikle güvenilir ve kalitesinden emin olacağınız yerden almalı veya sipariş vermelisiniz. Ayrıca ürün garantisi de en az kalitesi kadar önemli yer tutmaktadır. Hakiki deri ayakkabı siparişi vermek ve almak için Asil Kundura, sizler için çok güzel bir fırsat sağlıyor. 

Gerçek Deri Gizli Topuklu Bot Siparişi Verin

Sahibi olmak istediğiniz ayakkabı ve topuklu bot modelinin bir görselini 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattından göndererek dilediğiniz bot ve ayakkabının siparişini oluşturabilirsiniz. Gizli yükseklik isteyen müşteriler için ayakkabınızın içinde özel yükseklik hazırlanır ve boyun daha uzun olmasını sağlar. Gerçek deri özelliğine sahip bir ayakkabı yaptırmak için siparişlerinizi belirtmiş olduğumuz whatsapp numarasından da iletişim sağlayarak verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine sipariş ayakkabı yaparak adından sıkça söz ettiren Asil Kundura, ortopedik ayakkabı siparişi, taşlı gelinlik ayakkabı modelleri ve birbirinden özel erkek-bayan ayakkabı modelleri ile hizmet vermeye devam ediyor. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi