Gece Elbisesine Uygun Bayan Ayakkabı Seçimi

Gece Elbisesine Uygun Bayan Ayakkabı Seçimi

Özel bir geceye ya da bir davete katılacaksanız, tercih edeceğiniz elbiseyi, ayakkabıyı ve aksesuarları iyi seçmeniz gerekiyor. Gece elbisesi seçimi yaparken kendi tarzınıza uygun elbisenin yanı sıra fiziksel özelliklerinizi de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Seçeceğiniz elbisenin özelliklerine uygun topuklu ayakkabılar seçerek siz de çevrenizdeki tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Gece Elbisesine Uygun Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Gece elbisesi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç farklı nokta bulunuyor. Öncelikle katılacağınız davette hangi tarz elbise giymeniz gerektiğini seçmeniz gerekiyor. Buna dikkat ederken vücudunuzun fiziksel özelliklerini ve ortamı iyi bilmeniz gerekiyor. Eğer bir düğüne katılacaksanız ve evlenen kişilerin yakın akrabası iseniz, sade elbiselerden ziyade daha ilgi çekici ve gösterişli elbiseler tercih etmeniz gerekiyor.

Tercih edeceğiniz gece elbisesi vücudu saran, daha zarif formda ise tercih edeceğiniz ayakkabının da buna bağlı olarak ince topuklu ayakkabı olması gerekiyor. Ancak giydiğiniz elbise ne kadar dikkat çekici ise topuklu ayakkabının da bir o kadar sade olması gerekiyor. Aynı anda hem elbisenin hem de ayakkabının dikkat çekici detaylara sahip olması, hoş bir görüntü ortaya çıkartmayacaktır. Bu yüzden dikkat çekici elbiselerin altına stiletto topuklu ayakkabı modelleri gibi ayakkabıları tercih etmeniz gerekiyor. Stiletto ayakkabılar diğer topuklu ayakkabılara göre daha sade formda olacağı için elbisenin dikkat çekiciliğini ve vücut hatlarınızı ön plana çıkaracaktır.

Tercih edeceğiniz vücudu saran elbiseler daha sade formda ise oluşturduğunuz kombinler için ise elbisenin bütünlüğünü koruyacak topuklu ayakkabılar tercih etmeniz gerekiyor. Sade elbiselerle birlikte bilek detaylı topuklu ayakkabı modellerinin tercih edilmesi, oluşturduğunuz kombinin daha dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Giyeceğiniz elbisenin renklerine uyumlu bilek detaylı topuklu ayakkabılar sayesinde siz de çevrenizdekilerin dikkatini kendi üstünüze çekebilirsiniz.

 

Dolgu Topuklu Ayakkabılar ve Gece Elbiseleri

 

Gece elbiseleri denilince akla sadece dar ve zarif elbiseler gelmiyor. Bununla birlikte vücut ölçüleri dar elbiseler tercih etmek için elverişli değilse, bunun yerine vücut hatlarınızı gizleyecek ve daha şık görünmenizi sağlayacak elbiseleri tercih etmeniz gerekiyor. Daha bol ve salaş tarzda gece elbiseleri tercih ederek siz de fazlalıklarınızı gizlerken aynı zamanda da şık ve dikkat çekici olabilirsiniz.

Salaş tarzda elbiselerle birlikte ince topuklu ayakkabıların tercih edilmesi daha demode bir görünüm sunuyor. Bunun için bu tarz elbiselerle birlikte daha kalın topuklu ayakkabılar tercih ediliyor. Dolgu topuk ayakkabılar ve platform topuklular da bu elbiselerle birlikte yaygın olarak kullanıyor.  Boyu normalden çok daha kısa olan kadınlar, salaş elbiselerle birlikte platform topuk ayakkabı modellerini tercih ederken, boyu normal seviyelerde olan kadınlar da dolgu topuk ayakkabıları tercih ediyor. Dolgu topuklu ayakkabılar salaş elbiselerde hem daha hoş bir görünüm sunuyor hem de elbisenin eteklerine takılarak kişinin düşmesini engelliyor.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi