Gece Elbisesine Uygun Ayakkabı Seçimi

Gece Elbisesine Uygun Ayakkabı Seçimi

Bayanlar için özel bir davette ya da geceye giderken giyilecek elbise kadar elbisenin altına tercih edilmesi gereken ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Seçilecek ayakkabının tercih edilen elbiseyle uyumlu olması gerekirken aynı zamanda bu ayakkabının ortama göre de fazla abartıya da çok fazla basit kaçmaması gerekiyor. Peki, gece elbisesine uygun ayakkabı seçimi nasıl yapılmalıdır?

 

Gece Elbisesine Uygun Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

 

Elbisenin altına ayakkabı seçimi yapılırken temel olarak iki noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlar elbisenin tarzı, renkleri ve desenleri olarak anlatılabilir. İkinci olarak da katılacağınız davetin nasıl bir davet olduğu doğru ayakkabı seçimi için büyük önem taşıyor.

Tercih edeceğiniz elbise vücut hatlarını saran ve kişiyi daha zarif gösteren elbiselerden ise bu elbisenin altına elbisesinin şıklığınıza kişiye kattığı zerafeti destekleyecek topuklu ayakkabıları tercih edilmesi gerekiyor. Örnek verilecek olursa siyah, kısa ve vücudu saran elbiselerin altına daha çok koyu renklerde bilek detaylı topuklu ayakkabılar ya da Stiletto ayakkabıların tercih edilmesi gerekiyor. Giydiğiniz elbise siyah ise bu elbisenin altına siyah ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi siyaha yakın lacivert ve koyu mor gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Ancak siyah haricinde bir renk tercih edecekseniz ayakkabının rengini destekleyecek aksesuarları da kullanmanız gerekiyor.

Davete katılırken tercih ettiğiniz elbise daha salaş ve bol kesim bir elbise ise bu elbisenin altına ince topuklu ayakkabılar yerine kalın topuklu ayakkabılar tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu ayakkabılar hem elbisenin altından tarzına uygun görünecek hem de elbisenin uzun eteklerin takılarak düşmenizi engelleyecektir.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi