Fermuarlı Uzun Erkek Botlar

Fermuarlı Uzun Erkek Botlar

Sonbahar ve kış mevsiminde yeni sezon bağcıklı ve fermuarlı el yapımı özel kösele deri bot modellerimiz hazır. Birbirinden özel modellerle ve en çarpıcı hakiki deri çeşitleri ile hazırladığımız botlar adresinize teslim edilmekte.Fermuarlı botlar genellikle kullanımı kolaylaştıran aksesuarlardır.Asil Kundura’nın sizler için özel olarak tasarladığı el yapımı hakiki kösele ve hakiki deri bot modelleri tarzınıza şıklık katacak.

Özel Tasarım Fermuarlı Erkek Botlar

El Yapımı Erkek Deri Kösele Botlar

Soğuk kış mevsiminde ayağınızın sağlığı ve konforu için ürettiğimiz hakiki kösele botlar ayağınızın kış soğuğunu çekmesini engeller.ayakkabının tabanında kullanılacak en sağlıklı taban hakiki köseledir. Kışın soğuğunu hissetmeden şık görünmenizi sağlayacak bir çok model ve tasarım çeşitlerimizi siz ayakkabı severlerin beğenisine sunuyoruz. Süet, nubuk, rugan, timsah ve yılan deri seçenekleri, ve birçok özel tasarım aksesuarlarla bot siparişinizi verebilirsiniz.Fermuarlı özel yapım botlar kış kombininize sıra dışı görünüm katacak.

Kişiye Özel Tasarım Uzun Fermuar Botlar

Son yıllarda üretilen erkek bot modelleri arasında en şık görünüme sahip aksesuarlardan olan fermuar stilleri,bir çok şık modelleriyle Asil Kundura’da. Bu yıl kış mevsiminde şıklığınızı ortaya koyacak ve sizi moda akımına ayak uydurtacak bir çok renk seçeneklerini sunuyoruz. Ayak yapınıza birebir uyumlu kalıplar üretip hem ayak sağlığınız hemde görünümünüze en uygun şekilde botlarınızı yapıyoruz. Asil Kundura olarak bu kış kaliteyi ve modayı ayaklarınıza getirelim.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi