Erzurum’da Ayakkabı Siparişi Yapılan Yerler – Asil Kundura 25

Erzurum’da Ayakkabı Siparişi Yapılan Yerler – Asil Kundura 25

Soğuk kış ve hava şartları ile bilinen Erzurum için soğuk havalar kapıda görünüyor. Tabi hal böyle olunca ayakları ısıtmak o kadar da kolay olmasa gerek. Ayağınız için en uygun ayakkabı modelini Erzurum’da ayakkabı siparişi verebileceğiniz Asil Kundura, Ankara’dan Türkiye’nin her bir noktasına ayakkabı siparişi hizmetini sağlarken, Erzurum ve ilçelerinden gelen siparişleri ayağa uygun ve istenilen şekilde yaparak adresine teslim ediyor. Erzurum ve ilçelerine erkek ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz, özellikle soğuk ve yağışlı havalar için ayaklarının rahat edebileceği erkek bot siparişi verebilirler. Tabi bayan bot siparişi vermek isteyen müşterilerimiz de Asil Kundura’nın bu avantajlarından yararlanmakta. Ayağınızı soğuk ve yağışlardan koruyacak bir ayakkabı yaptırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımız ile doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Yalnızca Erzurum değil, yurdumuzun dört bir yanına hizmet sağlayan bu firma, yaptığı ayakkabının kalitesi, kullandığı malzeme ve profesyonel işçilik sayesinde kaliteyi ayağınıza getiriyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi