Erkeklerin En Çok Sevdiği Ayakkabı Modelleri

Erkeklerin En Çok Sevdiği Ayakkabı Modelleri

Erkekler için birçok ayakkabı seçeneği mevcutken bunların arasında en fazla tercih edilen erkek ayakkabı modellerini sizler için özel olarak belirledik. Yılın en fazla ilgi gören erkek ayakkabıları hangileri gelin birlikte etüd edelim.

1- Oxford Erkek Ayakkabı Modelleri

Bu Modelde erkeklerin spor ile klasik görünümü bir arada yaşamak istediği özgün bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle her tarz kıyafete uyumlu şekilde giyebileceğiniz oxford ayakkabılar erkeklerin vazgeçilmezi diyebiliriz.

Erkek Oxford Ayakkabı Modelleri

Erkek Oxford Ayakkabı Modelleri

2- Sneaker Erkek Ayakkabı Modelleri

Spor bir görünüm seven ayakkabı tutkunları için çok rahat ve kullanışlı bir havası olan Sneaker ayakkabılar, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabı modellerinden. Kot ve ince kumaş için de ter cih edilen sneaker’lar erkek ayakkabı seçiminde oldukça ilgi gören ayakkabı türlerindendir. 

Sneaker Erkek Ayakkabı Modelleri

Sneaker Erkek Ayakkabı Modelleri

3- Loafer Erkek Ayakkabı Modelleri

Kumaş ve ince tarz sevenler için özellikle yumuşak bir taban yapısına sahip olan loafer ayakkabılar için tercihler genel olarak açık renkli ayakkabı modellerine kaymakta.

Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer Ayakkabı Modelleri

4- Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Özellikle kumaş pantolon ve takım elbiseye uygun erkek ayakkabı modelleri arasında yer alan klasik erkek ayakkabılar, erkeklerin düğün-nişan-özel günler için tercih ettiği ayakkabılar arasında yerini alıyor.

Klasik Erkek ayakkabı Modelleri

Klasik Erkek ayakkabı Modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi