Erkeklere Özel Yazlık El Yapımı Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Yazlık El Yapımı Ayakkabı Modelleri

Bu yazda bir çok trend belirleyici model seçenekleri ile günlük kullanım olarak rahat, konforlu model alternatif seçeneklerimiz ile el yapımı ayakkabı kalitesini, vurgulamakta olup bir çok müşterimiz gibi sizlerde üretici firmamız tarafından yaşayabilmektesiniz. Birbirinden fark yaratan özel ve sıra dışı detay aksesuarları ile özenle yapılan ayakkabı siparişleriniz, ile şık ve modern duruşuyla farkınıza fark katabilecek bir kalitede olmaktadır. Bir den çok hakiki deri ve renk alternatifleri ile tarzınıza göre uygun aksesuar seçenekleri ile hassasiyetle yapılmaktadır. Dilemiş olduğunuz bir modeli ve detayı belirttiğiniz takdirde siz müşterilerimiz için özel olarak yapmaktayız. Üretimlerimizde tamamı ile kişiye göre özel yapım sipariş usulünde olup el yapımı bir işçilik kalitesinde bir üretim yapılmaktadır. Ayrıca derisinden köselesine, iç deri astarından kullanılan aksesuar seçimlerine kadar 1. Sınıf ‘A’ kalitede malzemeler kullanmaktayız. Sizlerde kişiye özel yapım ayakkabı kalitemizden memnun kalarak etkilenmek isterseniz bizim ile mutlaka iletişime geçiniz.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Kaliteli Özel Sipariş Ayakkabı Seçenekleri

Doğru seçilmiş malzemelerden ve el yapımı işçilik ile üretilmiş ayakkabılarda kalite oranı oldukça yüksektir. Türkiye’nin en büyük özel sipariş ayakkabı üreticisi olan kurumsal firmamız, yurt içinde ve yurt dışında bir çok ayakkabı sever müşterimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Bu yaz da yeni sezonun en çarpıcı ayakkabı modellerini sizler için üretiyor olmaktayız. Yumuşak ve hafif deri seçenekleriyle hakiki gerçek bir deride konfor ve rahatlığı ayaklarınıza getirmekteyiz. Ayak numara seçeneklerimiz büyük ve küçük numaralara uygun bir şekilde de yapılabilmektedir. Ayaklarınızın yapısına uygun üretilen kalıplar sayesinde ayakkabı kullanımlarınızda her hangi bir problem yaşamanız da önleniyor olmaktadır. Bu yaz tatil sezonuna girilmeden önce ayakkabılarınızı kişiye özel sipariş kalitemiz ile yenileyebilmektesiniz. Web internet mağazamız üzerinden bir çok model ve tasarım çeşitlerimizi inceleyebilir, sosyal medya adreslerimiz, Facebook, Pinterest, Tumblr, İnstagram sayfalarımız da işçilik kalitemizi detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Kişiye özel ayakkabı siparişi konusunda en güvenebileceğiniz ve müşterileri tarafından kalite konusunda tam not almış üretici firmamız ile 0534 526 79 07 WhatsApp müşteri sipariş numaramızdan bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

Özel Tasarım El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Yeni Sezon Tasarım Harikası Özel Ayakkabı Siparişi

Bu yaz da yeni sezonun en çarpıcı ayakkabı modellerini sizler için üretiyor olmaktayız. Yumuşak ve hafif deri seçenekleriyle hakiki gerçek bir deride konfor ve rahatlığı ayaklarınıza getirmekteyiz. Bu yazda cıvıl cıvıl renklerde kombine edebileceğiniz özel tasarımlar ile üretmiş olduğumuz sipariş ayakkabılarınızı tarzınıza şıklık katacak uyumlu elbise seçimleriniz ile kullanabilirsiniz. Hakiki deri kösele ve yumuşak tabanlar eşliğinde bir sıra dışı olabilen model seçeneklerimiz ile dilediğiniz şıklıkta bizimle tasarlayabilirsiniz. Ayak numara seçeneklerimiz büyük ve küçük numaralara uygun bir şekilde de yapılabilmektedir. Gündelik yaşantınızda da en şık ve bir tarz model çeşitliliğiyle siz ayakkabı sever müşterilerimizin beğenisine sunup ve günlük modellerimiz, en güncel aksesuar çeşitlerimizle ayakkabılarınızı yapar hazırlamaktayız. Ayaklarınızın yapısına göre uygun üretilen kalıplar sayesinde ayakkabı kullanımlarınızda her hangi bir problem yaşamanız da önleniyor olmaktadır. Bu yaz tatil da sezonuna girilmeden önce ayakkabılarınızı kişiye göre özel tasarım sipariş kalitemiz ile yenileyebilmektesiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi