Erkeklere Özel Yapım Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Yapım Ayakkabı Modelleri

Yemek ve toplantılarda kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak ve almak isteyen erkeklere özel ayakkabı siparişi vermek isteyenler için Asil Kundura’dan benzersiz hizmet geliyor. İstediğiniz ayak numarasında özel ayakkabı yaptırabilir, herhangi bir yerde görüp de çok hoşunuza giden bir erkek ayakkabı modelini ayak yapınıza en uygun şekilde size özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

Özel Yapım Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkekler için özel tasarım ayakkabı yapan Asil Kundura, klasik ve oxford ayakkabı modelleri kadar diğer tüm ayakkabı modellerinde de söz sahibi. İstanbul’da özel yapım erkek ayakkabı yaptırmak isteyen İstanbul’lu ziyaretçilerimizin yanısıra Ankara, İzmir ve Türkiye’nin her il – ilçesine özel ayakkabı siparişi yapıyor, adresinize gönderiyoruz. 

Erkeklere Özel Yapım Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Yapım Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

Asil Kundura’dan istediğiniz ayakkabı modelini özel olarak yaptırmak çok kolay. Ayakkabı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattımıza yaptırmak istemiş olduğunuz ayakkabının fotoğrafını gönderin. Sonrasında ayağınızda kemik ya da tarak gibi bir sorun var ise bunu da belirtmeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura