Erkeklere Özel Üretim El Yapımı Ayakkabı Siparişi

Erkeklere Özel Üretim El Yapımı Ayakkabı Siparişi

Özel üretimin en gözde model tasarımlarını üretmekte olan Asil Kundura, siz değerli müşterilerimize en özel modelleri hazırlayıp sunmaktadır. İç dizaynı ve konforuyla özel ürünleriniz, tamamıyla özenle hazırlanıp üretilmektedir. Kullanılan derilerin birinci sınıf dana derileri olup, kullanılan kösele hakiki kösele olduğunu açıkça belirtmekte büyük fayda var. Belirtmek isteriz ki işçilik kalitemizi en özel model tasarımlarınızı bizlere sunarak, sizde bu üst seviye ayakkabı servisinden yararlanabilirsiniz. Özel derilerin birkaçından bahsedecek olursak, sayısız yüzlerce deri seçeneğini size sunabiliriz. Örneğin bir takım elbise kombini seçeneğine rugan bir deri seçeneği değerlendirebilirsiniz. Lakin renk tonları renk renk olsun düşünür iseniz, hakiki kroko deriler ve timsah derilerini şiddetle önerebiliriz. Size özel bir kösele iç kazıma stili ile ayrıcalığınızı ortaya koyacaksınız. Tek tek elde işlenen iç kösele dokusu ile isteğiniz tasarımı sizin için özenle kazıyıp özel kösele boyaları ile renk dünyanızı aydınlatıyoruz.

Hakiki Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Online Kişiye Özel Sipariş Erkek Ayakkabı

İç ve dış internet dünyasında ayakkabı üzerine kategoriniz ne olursa olsun isteğiniz, arzu ettiğiniz her çapta ayakkabıyı size özel üretip gönderimini sağlamaktayız. Sosyal ağlar üzerinden arayarak bir türlü bulamadığınız veya üretimi gerçekleşmeyen ayakkabılar için özel üretimi sizler adına gerçekleştiriyoruz. Ayağınızda büyüklük, küçüklük, sıkma, esneme, gevşeme yani kısacası ayağınız üzerine ne tarz bir problem var ise bu sorunu ortadan kaldırarak size özel bir ayakkabı kalıbı seçeneği ile tasarımı ve usta eller ile üretimi gerçekleştirmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışında nerede olursanız olun bu özel sipariş ayakkabı üretimini rahatlıkla elde edebilirsiniz. Size özel yüzlerce çalışmalarımızı Asil Kundura İnstagram sayfasından mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Özenle hazırlanan yüzlerce model ayakkabılar, sizlerin zevkinizi yansıtacak ve şıklığınızı zarafetinizi ortaya koyacaktır. Sipariş vereceğiniz model için her bir detay ise bizler için çok önemlidir.

İnternet Üzerinden Erkek Ayakkabı Siparişi

Ismarlama Erkek Ayakkabı Siparişi

Elde tek tek işlenerek üretilen ayakkabılarınız, sizi rahatlıktan havaya uçuracaktır. Kullanılan iç astar vs. her türlü malzeme taze olarak getirilmekte ve sadece size özel kullanılmaktadır. Sevdiğiniz ayakkabıları rahatlık problemi çekerek giyiyor ve mutsuzsanız, sizleri en yakın Asil Kundura sosyal medya adresleri ve üretim yerimize bekleriz. En çarpıcı favori modellerimiz size hitaben özenle hazırlanmakta ve büyüklü küçüklü ayaklar için 30 numaradan 50 numaraya kadar üretimini her model için gerçekleştirmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Asil Kundura sosyal medya adreslerini sıralayacak olursak İnstagram, Pinterest, Tumblr, Facebook adında bulunan sosyal medya uygulamalarında bizleri arayıp bularak yakın takibe alabilirisiniz. Değerlendirmeniz sonrasında ise sipariş ve bilgi almak isterseniz, 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş ve destek hattı üzerinden gerekli her türlü ayak problemlerinizi ve tasarım üzerine isteklerinizi gönül rahatlığıyla belirtebilir, siparişlerinizi oradan verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi