Erkeklere Özel Üretilen Ayakkabı Siparişi

Erkeklere Özel Üretilen Ayakkabı Siparişi

Özel üretim ayakkabı siparişlerinizde en dikkat etmeniz gereken husus kaliteli malzeme ve yapım aşamasının el yapımı işçilik kalitesinde olmasıdır. Bu yüzden pek çok üründe olduğu gibi özel sipariş ayakkabılarınız da hem görsel açıdan hem de kalite anlamında mutlaka el yapımı olması gerekir.

Kişiye Özel Erkek Ayakkabılar

Üretimlerimiz tamamen hakiki dana derisi ve el yapımı kauçuk dolgulu kösele, birbirinden şık ve özel tasarım aksesuar çeşitleri siz ayakkabı sever müşterilerimiz için özenle ve insan hassasiyetiyle sizler için yapıyoruz. 1974 yılından bu yana sektörel hizmetimizde müşteri memnuniyetini birinci ilkemiz olarak benimseyerek dünyanın sayılı kişiye özel ayakkabı siparişinde dev bir markası olmanın sevinci içerisindeyiz.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Hakiki Deri Özel Yapım Erkek Ayakkabı Modelleri

  1. Sınıf kalitede malzemelerle ve tamamen el yapımı işçilik kalitesinde en trend modeller ve benzersiz çizimlerle büyük bir özenle hazırlanan özel siparişleriniz sorunuz kargo hizmetimiz ile adresinize teslim edilir. Yapım aşaması 6 ile 14 iş günü sürmektedir. Dilediğiniz modeli dilediğiniz dizayn ve tasarım seçeneklerimizden belirleyebilir kendi modelinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Kişiye özel sipariş hizmetimizde siparişlerinizi kendi arzu ettiğiniz şekilde dizayn edebilir, malzeme içeriklerinde isteğiniz doğrultusunda yönlendirme yapabilirsiniz. Böylelikle sadece kendi tasarımınızla üretilen özel bir ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Pinterest, Facebook, Instgram ve Web İnternet Mağazamız aracılığı ile ürün çalışmalarımızı el yapımı içilik kalitemizi inceleyebilir Whatsapp 0534 526 79 07 numaralı müşteri sipariş hattımızdan iletişime geçip siparişlerinizi verebilirsiniz.
Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri

Online Erkek Ayakkabı Alışverişi

İnternet alışverişlerinizde özel sipariş erkek ayakkabı seçimlerinizde bizi tercih etmenizin en önemli nedeni sizi farklı kılacak tarzınıza şıklık ve kalite katacak sizler için özel olarak üretilen el yapımı ürünler yapıyor olmamız. Güvenli internet alışverişinde gerekli tüm prosedürler harfiyen uygulanan web internet mağazamızda gönül rahatlığıyla bizlere siparişlerinizi verebilirsiniz. 7/24 açık olan internet mağazamızda iletişim numaramız sürekli olarak hizmetinizdedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi