Erkeklere Özel Rugan Ayakkabı Modelleri

Erkeklere Özel Rugan Ayakkabı Modelleri

Özel derisi ve iç dokusu ile hakiki dana derisinden üretimi sağlanan erkek rugan ayakkabı üretimi, gizli sahiplerini aramaktadır. Özenle hazırlanıp gönderimi sağlanan rugan ayakkabılar, yaz aylarında olsun kış aylarından kimilerinin vazgeçilmez deri tercihi olmaktadır. Önemli ayrıntılardan biri ise rugan derinin malzeme kalitesinin öneminin olduğudur. Eğer ki malzeme yani deri imitasyon deri ise sizi uzun süre götürmeyeceğini belirtmeliyiz. Hakiki dana derisinden üretilen rugan çeşit deriler özellikle damatlık ayakkabılar için vazgeçilmez bir seçenek olmuştur. Gerek erkek gerekse bayan özel ayakkabı tasarımında da birçok modelde kullanılan rugan deri arzusu, müşteri profilimizce beğenilmekte ve siparişi verilmektedir. Renk seçeneği kategorimizde ise günümüzde mevcut olan bir çok deriyi sizler için üreterek temin etmekteyiz. Özel iç astarı ve özel oymalı dokusu ile iç dizaynına da ayrı önem verilmektedir.

Kişiye Özel Rugan Ayakkabı Modelleri

Özel Üretim Rugan Ayakkabı Modelleri

Özel bir ayakkabı siparişinde verilecek olan küçücük bir detay ayak konforunuzu tamamı ile etkilemektedir. Özellikle ayak kalıp ölçünüzün doğru alınıp alınmadığı üretim esnasına geçmeden önce A kalite derecesinde nokta atışı dediğimiz sistemle yapılmaktadır. İster yurtiçi ister yurtdışında olun, fark etmeksizin kalıp ölçülerinizin nokta atışı sistemi ile tam doğru orantıda alınacağını belirtmek isteriz. Basit bir mezura yardımı ile ayak ölçülerinizi siz uzakta olsanız bile bizlerin tarif edeceği şekilde işlemi gerçekleştirerek rahatlığa konfora adım atmanıza az kalacaktır. Rugan derinin özel silikon yapısı ile ayağınızı ve deri hassaslığını koruduğunu ön planda belirtmekte fayda var. Hakiki dana derisi olayında deri altta kalıp silikonlu yüzey üstte koruma sağlayacak ve ayağınızı tamamen kaplayacaktır. Özel silikonlu yapıyı ise kullanım esnasında uzun yıllar giyebilmek istiyor iseniz mutlaka ama mutlaka sert yapı ve malzemelerden ayakkabınızı korumanız gerekecek. Çünkü bilinir ki hiç bir ayakkabı yani ayakkabının derisi sert yırtıcı bir cisim ile savaşamaz, mutlak olarak ayakkabınızın özel derisi zarar görür ve deforme olayı hızla başlamış olur.

Tasarım Harikası Rugan Erkek Ayakkabı Siparişi

Hakiki Deri Rugan Ayakkabı Siparişi

Özel üretimin baş harfi olarak bilinen Asil Kundura, üretimini 1974 yıllarından bu vakitlere kadar sürdürmüş, özel üretim rugan deri ayakkabı siparişlerini müşterilerine tam kusursuz bir şekilde gönderim sağlamıştır. 47 yıllık sanat tecrübemiz ile ayakkabı mecrasında sizlere ve binlerce özel üretim seven müşterilerimize tasarım ürünler yapmaktan mutluluk ve sevinç duymaktayız. Özel klasik bir kombine uyumluluk sağlayacak rugan derisinden üretimi sağlanan erkek ayakkabınız, sizleri en özel gününüzde gözünüz kapalı olsa bile eşlik edecektir. Özel mi özel gönderi konsepti ile teslimatını kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Özel ceviz kutusundan ahşap kutusu ve özel iç ayakkabı kalıbı ile size tam olarak özel üretim bir ayakkabının nasıl olması gerektiğini göstermekteyiz. Özel rugan ayakkabı modellerimizi Asil Kundura web adresi üzerinden inceleyebilir, dilerseniz de Facebook, Tumblr, Pinterest, İnstagram resmi sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilir inceleyebilirsiniz. Detaylı ürün hakkında bilgi almak için yada sipariş vermek için de 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu özel üretim tasarım harikası ürünlerden sizde geri kalmamak için bizlerle mutlaka yakın iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi