Erkekler İçin Kaliteli Klasik Ayakkabı Modelleri

Erkekler İçin Kaliteli Klasik Ayakkabı Modelleri

Günlük ve sosyal yaşantınızda görünümünüzde size kendinizi iyi hissettirecek yenilikler yaşatabilirsiniz. Dış görüntünüzde dikkat çeken en önemli ihtiyaçlarınızın başında ayakkabılarınız gelir. Elbiselerinizi uyumlu model ve tasarım seçimleriniz ayrıca renk uyumu da şıklığınızı farklı hissettirecek düzeyde olmalı. Sizler için özel olarak tasarladığımız klasik ayakkabı modellerimiz, birbirinden farklı model seçenekleri, sınırsız renk alternatifleri, eşsiz tasarım alternatiflerimizle tamamen yerli üretim standartlarında sizler için hazırlıyoruz. Modeller siparişleriniz tamamen hakiki deriden ve el yapımı köseleden üretilmektedir. Dünya standartlarında el yapımı işçilik kalitemiz ürün çizgimizi ülkemiz dışına Avrupa’nın bir çok sayılı ülkesinde siz ayakkabı sever müşterilerimize kadar ulaştırıyoruz.

El Yapımı Klasik Ayakkabı Modelleri

Hakiki Deri ve Kösele Ayakkabı Siparişi

Ayakkabı seçimlerinizde yada özel siparişlerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biride kullanılan malzeme kalitesidir. Ürettiğimiz kişiye özel ayakkabı siparişlerimizde kullandığımız deri, kösele 1. Sınıf kalitede olup model seçimlerimiz en trend ve sezonun en güncel tasarımlarından oluşmaktadır. Tamamen el yapımı işçilik ile üretilen siparişlerinizin kullanım ömrü uzun, kalite olarak dünyanın en popüler ayakkabılarındandır. Dilediğiniz deri ve renk alternatiflerimiz mevcut olmakla beraber sıra dışı kösele işlemelerimizle özel tasarım şıklığı yaratıyoruz. Kullandığımız deri ve kösele sayesinde ayak sağlığınız da bakteri ve diğer olumsuz unsurlardan koruyacak özelliktedir.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Modelleri

Tokalı ve Bağcıklı Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Seçenekleri

Erkek ayakkabı modellerinde başlıca modeller arasında en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alan bağcık motifli ve benzersiz şık tasarım tokalı erkek klasik ayakkabı model çalışmalarımız siz müşterilerimiz tarafından yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Üstelik özel siparişlerinizde siz müşterilerimizin arzusu doğrultusunda belirlenen sipariş modellerinde arzu ettiğiniz değişiklik ve tasarım çalışması yapılması da mümkün. Kendinize ait beğendiğiniz modeli dilediğiniz tasarımda en kaliteli malzemeden yapıyor sizin için hazırlıyoruz.

Kişiye Özel Tasarım Bağcıklı ve Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Yuvarlak ve Rahat Kalıp Erkeklere Özel Ayakkabı Üretimi

Dar ve sivri kalıp seçenekleri ile üretilen ayakkabıları giymekte problem yaşayan müşterilerimize özel ürettiğimiz yuvarlak kalıp erkek klasik ayakkabı siparişleriniz ayak konforunuz için en uygun kalıp seçimidir. Ayak parmaklarınızın rahat etmesi açısından uygun model ve kalıp alternatiflerimiz mevcuttur. Rugan ve süet deriden üretilen şık ve özel tasarım model seçeneklerimiz ve daha bir çok deri seçeneklerimiz ile tarzınıza büyük farklılık katacak siparişler için mutlaka modellerimizi web internet mağazamız ve sosyal medya hesaplarımızdan göz atıp inceleyebilirsiniz.

Konforlu Erkek Ayakkabı Modelleri

WhatsApp, Bip ve Telegram 0534 526 79 07 müşteri iletişim numaramız üzerinden 7/24 açık olan dilediğiniz model ve tasarım harikası ayakkabı siparişleriniz için bilgi alıp irtibata geçebilirsiniz. Pinterest, Tumblr, Facebook, İnstagram sosyal medya ağlarımızdan eşsiz model çalışmalarımızı müşteri yorumlarımızı ve dünya standartlarında olan el yapımı işçilik kalitemizi incelediğinizde gerçek kaliteyi ve kusursuzluğu gözlerinizle fark edeceksiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi