Erkek Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekiyor?

Erkek Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Gerekiyor?

Bayan ve Erkeklerin ayaklarına uygun bir ayakkabı bulması erkek ayakkabı siparişi vermek istemesi, mağaza mağaza dolaşarak ayak yapısına uygun bir model ile karşılaşamaması ya da en kötüsü ayak numarasına göre büyük numara ayakkabı ya da ayağı daha ufak olanlar için küçük numara ayakkabı almak isteyip de bulamayanlar için bu durum bir kâbus olsa gerek. Yeni sezon erkek ayakkabı modelleri ile istediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Benim ayağım kemikli, benim ayağımda tarak var ya da nasır vb. Sorunlar var diyenler de dert etmesin.

ERKEK AYAKKABI SİPARİŞİ YAPAN FİRMA (Asil Kundura)

Baylar için özel hizmet veren Asil Kundura, alanında uzman ekibi ile erkek ayakkabı siparişi vermek isteyenler için büyük bir hizmet sağlıyor. Bayan müşteriler için de bayan ayakkabı siparişi hizmeti veren firma, ayak yapınıza uygun şekilde ayakkabınızı yapıyor.

 

erkek ayakkabı siparişi

 

Yaptırmak istediğiniz bayan ya da erkek ayakkabı modeli whatsApp ile 0534 526 79 07 nolu hat üzerinden gönderebilirsiniz. Siparişlerinizi bu numara üzerinden iletişime geçerek verebilir, varsa ayağınızdaki problemi de bildirerek ayağınıza en uygun ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına, her il ve ilçesinden sipariş verebilirsiniz. Yapılan ayakkabınız, kullanılan malzeme ve işçilik açısından 1. sınıf malzeme ve işçilik ile üretilmektedir. Ayak sağlığınızâ büyük bir önem ve hassasiyet gösteren Asil Kundura, profesyonel üretim ile hazırlanan kaliteyi ayağınıza getiriyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi