Erkek Ayakkabı Modelleri

Erkek Ayakkabı Modelleri


Kaliteli ayakkabıda tercih edeceğiniz öncelikli özelliklerden biri hakiki deri ve kösele malzeme kullanılması. El yapımı işçilik kalitesinde tamamen ustalık gerektiren üretim teknikleri ile özen ve hassasiyetle hazırladığımız erkek ayakkabı modellerimiz, modanın en şık ve göz alıcı detaylarından oluşmaktadır. Gerçek hakiki dana derisinden ürettiğimiz sayalar, 1. Sınıf kalitede hakiki kösele ile buluşup el yapımı işçilik emeği ile muazzam bir çalışmaya dönüşüyor. Ürettiğimiz erkek ayakkabı modellerimiz uzun ömürlü malzeme kalitesi, şık ve sıra dışı tasarımları ile göz dolduran çizgide. Ayakkabı modellerimizin diğer hazır satış ürünlerinden en büyük farklarından bir tanesi 1. Sınıf kalitede doğal malzemeler kullanılmasıdır. Hakiki deri iç astarı ter ve koku giderici özelliği sayesinde ayaklarınızın ferah olmasını sağlamakla birlikte bakteri önleyici özelliği vardır. Hakiki ve doğal kösele kullanıyor olmamız ayak tabanınızın konforu hissetmesi demek. El yapımı usta işçiliklerimiz ile de ayakkabılarınızı çok daha uzun ömürlü ve kaliteli görünümde olması demektir.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Modelleri

Klasik Erkek Ayakkabılar


Bir çok erkek ayakkabı modelleri arasında yer alan gözde tasarımlar ve çarpıcı model alternatifleri arasında yer alan seçeneklerden bir tanesi olan klasik tasarım ayakkabı modellerini siz ayakkabı sever müşterilerimiz için sanat ve el emeği ile büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Ayak yapınıza en uygun kalıp seçenekleri ile hazırladığımız bu şık ve göz alıcı klasik ayakkabı modellerimiz elbiselerinize ayrı bir tarz katacak şıklıkta. Özel günleriniz ve önemli davetlerinizde günlük yaşamınızda klasik çizginize özel bir hava katacak bu harika modellerimizden kendi tarzınıza uygun olanı belirleyebilirsiniz. Sizler için en özel ve tutkulu seçenekler mevcut. Her türlü ayak sorunlarınızı giderecek olan 1. sınıf dana derilerimiz ile ayağınız konfor üstüne konfor katacak bir yapıya sahip olacaktır. El yapımı ayakkabı tasarımında gerekli olan malzeme ve edevatlar en sağlar ve yerli malzemeden olup sizler adına üretimi sağlanmaktadır. Yerli firmamız klasik ayakkabı tasarımları ile sizlere bu şıklığı en iyi şekilde sağlamayı misyon edinmiştir.

Kişiye Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Siparişi

Kroko Deri Erkek Ayakkabı

Deri seçenekleri ile ilgili olarak en gözde deri modelleri arasında kroko deri dediğimiz özel bir deridir. Ayağınıza moda olarak tam bir uyum sağlamaktadır. Moda ve stilinden ödün vermeyen müşterilerimiz için kroko deri erkek ayakkabılar bir tık ön planda olmaktadır. Ayak şıklığı ile ayakkabıya olan iç konfor tamamıyla bizlerin güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Özel kroko deriler ile erkek ayakkabı üretiminde sizlerin bizlere sunacağınız modellerle klasik kroko deri özel ayakkabı üretiminde bu deneyimi sizlere en yüksek seviyede kaliteli bir işçilik ile yaşatmaktayız. Sizlerde hayallerinizdeki bu özel tasarım kroko deri ayakkabılara bizleri ortak edebilir, sizler için sunduğumuz bu kaliteli üretimi değerlendirebilirsin. Gerek WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattından görsel paylaşımı yaparak gerekli bilgiyi edinebilir, isterseniz de Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal ağlarımız üzerinden bizleri yakından takip edebilir, ürün kalitemizi inceleyebilir ve sipariş talebi oluşturabilmektesiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi