En Çok Tercih Edilen Abiye Ayakkabı Modelleri

En Çok Tercih Edilen Abiye Ayakkabı Modelleri

Özel gün ve geceler için özenle aldığınız bir abiye kıyafete uygun ayakkabı modeli belirlemek oldukça zor ve zahmetli gibi gelebilir. Kimi zaman abiye ayakkabı seçimi insanı kararsızlığa götürürken ayağınıza uygun bir model bulmak ve o modeli elbisenize uydurmak zor olabilir. Seçeceğiniz abiye ayakkabının kıyafetiniz ile uyumlu rengi ve deseni oldukça önemlidir. Abiye ayakkabı siparişi vermek isteyenler için önerimiz Asil Kundura olacaktır. Özel günler, balo, toplantı ve geceler için özel tasarım abiye ayakkabı modelleri sizler için hazırlanırken, sizlerin beğenmiş olduğu herhangi bir abiye ayakkabıyı da özel abiye ayakkabı siparişi sistemimiz ile hazırlayıp adresinize gönderiyoruz.

 

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

 

ABİYE AYAKKABI SİPARİŞ SİSTEMİ

 

Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki yorum veya mesaj bölümünden ya da 0534 526 79 07 nolu whatsApp ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişime geçerek abiye ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ayakkabı siparişlerinizi özenle hazırlayıp teslim ederken, kalite ve profesyonelliği ayağınıza sunuyoruz. Ayak sağlığı için kullanılan malzemenin kalitesi 1. sınıf deri, taban ve malzemeden oluşurken, profesyonel tasarım ve işçilik sayesinde uluslararası standartlarda Asil Kundura garantisi ile güvenle ayakkabınızı kullanabilirsiniz.

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura