Elazığ’a Ayakkabı Siparişi Yapan Firma – Asil Kundura (23)

Elazığ’a Ayakkabı Siparişi Yapan Firma – Asil Kundura (23)

Güzel yurdumuzun dört bir yanına ayağa özel ayakkabı siparişi hizmetimizle gurur duyarken siz değerli müşterilerimize bu güzel sistemi sağlamaya tüm hızımızla devam etmekteyiz. Türkiye’nin 81 iline erkek ve bayan ayakkabı siparişi, ayağa özel ortopedik ayakkabı siparişi, gelinlik ayakkabı modelleri ile nişan düğün ayakkabı siparişi ve daha nice farklı model seçeneği ile aradığınız her ne varsa size özel ayakkabı hazırlıyoruz. Ayağınızda kısalık mı var? Ayağınızda kemik, tarak gibi yapısal sorunlar mı yer almakta? Bu ve buna benzer sorunları bundan böyle dert etmenize gerek yok.

Elazığ Ayakkabı Siparişi

Elazığ Ayakkabı Siparişi

Ayak yapınıza en uygun şekilde istediğiniz ayakkabı modelini yapıyoruz. Elazığ’a ayakkabı siparişi yapan firma olarak ün salmış Asil Kundura, ortopedik ayakkabılardan, gelinlik, nişan, düğün, balo, damatlık, kışlık bot, klasik ayakkabı ve diğer tüm tarzlar için hizmet vermeye devam etmekte. Elazığ ortopedik ayakkabı siparişi ile Palu, Kovancılar, Karakoçan, Maden gibi ilçelerine ayakkabılarınızı yapıyor, belirtilen süre içinde gönderiyoruz. Elazığ’da ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyen siz değerli sayfa ziyaretçilerimiz için yapılması gerekenleri tek tek açıklayalım.

Ayakkabı siparişi vermek için;

1- Yaptırmayı düşündüğünüz ayakkabının fotoğrafını
2- Ayağınızın üstten ve yandan çekilmiş fotoğrafını
3- Ayak numaranızı
4- Varsa, ayağınızda bulunan (kemik, nasır, tarak gibi) problemi bize 0534 526 79 07 numaralı whatsApp iletişim numaramızdan bildirmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz info@asilkundura.com.tr mail adresimizden de gönderebilir, siparişinizi verebilirsiniz. 24 saat sizler için açık olan sipariş hattımızı istediğiniz zaman arayabilir, whatsapp’tan bilgi alabilirsiniz. Altıyüz bine yakın nüfusu ile Kovancılar, Ağın, Keban, Alacakaya, Sivrice, Maden, Baskil gibi önemli ilçelerini de bünyesinde barındıran Elazığ ilimize Asil kundura olarak, ısmarlama ve sipariş ayakkabı hizmetimiz ile gurur duymaktayız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi