El Yapımı Spor Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Spor Ayakkabı Modelleri

Günlük yaşantınızda kıyafetinize göre ayakkabı seçiminde zorluk yaşıyor ve istediğiniz ayakkabı modelini bulmakta zorlanıyorsanız Asil Kundura ile tanışın. Elbisenize ve tarzınıza uyumlu her modeli kolaylıkla bulma imkanı ve dilediğiniz modeli dilediğiniz aksesuarda ve tasarımda size sunuyoruz. Üstelik en kaliteli malzeme ve tamamen el yapımı ustalıkla işçilikle.

Kişiye Özel Tasarım Spor Ayakkabılar

Şık aksesuar ve Renk Seçenekleri

Birbirinden özel şık aksesuar çeşitleri ve en sıra dışı deri renk seçenekleri ile aradığınız ayakkabı modelini tasarlıyoruz. 30 numaradan 50 numaraya kadar özel olarak ürettiğimiz kalıplarla, aradığınız numarayı bulmakta zorlanıyorsanız çözüm Asil Kundura’da. Ayrıca ayaklarınızda olası kemik problemleri yada tarak veya topuk ağrısı problemlerinizi ortadan kaldıracak yöntemlerimiz mevcut. Ayaklarınızın bire bir ölçüsüne göre ürettiğimiz ayakkabılar, rahatlık ve konfor olarak da sizi memnun edecek düzeyde.

Özel Üretim Spor Ayakkabılar

El Yapımı Spor Ayakkabı Siparişi

Üretimlerimizde kesinlikle fabrikasyon üretim dahil olmayıp, tamamen el yapımı işçilik kalitesi sunuyoruz. Aradığınız modeli bulamıyor, istediğiniz kaliteye ulaşamıyorsanız mutlaka Asil Kundura ile iletişime geçin. Facebook, Pinterest, İnstagram ve web mağazamızdan ürün kalitemizi inceleyebilir WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi