El Yapımı Saraçlı Erkek Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Saraçlı Erkek Ayakkabı Modelleri

Hakiki deri ile yapılan özel ayakkabı siparişleriniz el yapımı işçilik ile hazırlanmakta. El yapımı işçilikte de kullanılan aksesuarlardan bazıları saraçlı modellerdir. Saraç, ayakkabıda kullanılan el yapımı ustaca özel bir işçiliktir. El yapımı saraçlarda, fitil saraç, el saraç, düz saraç ve iğneli saraçlar kullanılan özel tasarım saraçlardır. Bu modellerde genellikle yumuşak soft denilen özel deriler kullanılır. Değişik özel tarzda ve sıra dışı tasarımlarda ürettiğimiz özel sipariş ayakkabılar, insan hassasiyeti ile büyük bir özenle hazırlanır.

Saraçlı Erkek Ayakkabılar

Özel Sipariş Ayakkabı

Mağazalarda önceden belirlenmiş ayakkabı tasarımları ve modellerini seçmek yerine, özel sipariş ayakkabı seçeneğini size sunuyoruz. Asil Kundura olarak tamamen el işçiliğinde en kaliteli malzeme ve en özel aksesuarlar kullanıyoruz. Tarzınızda fark edilecek değişimi ve yeniliği, en şık modeller ve rengarenk özel deriler ile tasarladığımız özel ayakkabılar ile sizlere sunuyoruz. Birbirinden özel ve sıra dışı kalıplar ile daha önce bir çok yerde göremeyeceğiniz modeller Asil Kundura‘da.

El Yapımı Ayakkabı Siparişi Vermek

Online alışverişlerde güvenilirlik ve şeffaflık en önemli aranan kuraldır. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz her ayakkabıda kazandığımız müşteri memnuniyetimiz, tarzımızı sürekli güncelleyerek bizi en güvenilir ve en beğenilir marka haline getirmiştir.

Kişiye Özel Saraçlı Erkek Ayakkabılar

Yurt içi ve yurt dışı bir çok Avrupa ülkesine özel sipariş ayakkabı hizmeti sunarak sadece ülke içinde değil dünya genelinde bilinen Asil Kundura, bilinen büyük bir marka haline gelmiştir. Bizi internet sayfamızdan, sosyal medya hesaplarımız; İnstagram, Pinterest, Facebook‘ dan inceleyebilir ve WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan iletişime geçip siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi