El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayak sağlığı, konforu ve ayak yapınızla ilgili problemlerinizde genelde tercih edilen ayakkabı türleri ortopedik ayakkabı modelleridir. Üretimlerimizde yer alan ortopedik konfor ve rahat ayakkabı modellerimizi işinde uzman ve usta çalışanlarımız tarafından insan hassasiyeti ve önemle sizler için özel olarak tasarlayıp üretiyoruz. Üretimlerimiz tamamen kişiye özel ayakkabı siparişi standartlarında olup, istediğiniz modeli, dilediğiniz aksesuar ve tasarımlarla oluşturuyoruz. 1. Sınıf kalitede malzemeler ile el yapımı işçilik kalitesinde hazırlıyoruz. Ayaklarınızdaki kemik problemleri, ayakta kısalık ve tarak kemiği problemlerinizde ayaklarınıza uygun profilde kalıplar üreterek ayaklarınıza tamamen uyumlu modeller yapıyoruz. Ortopedik ayakkabı seçiminde Türkiye’de özel sipariş ayakkabı olarak en çok tercih edilen firmayız.

Özel Üretim Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Konfor Tabanlı Kışlık Ayakkabı Modelleri

Kışa özel modellerde konfor taban seçimleri en çok tercih edilen taban seçimlerindendir. Özellikle ortholıte özellikli tabanlar topuk ağrılarında ve ayakta kas kasılmalarına önleyici özellikte olup belinizi dengede tutmanıza yardımcı oluyor. Birbirinden özel ve kaliteli malzemeler ile tamamen yerli üretim olan modellerimiz yurt içi ve yurtdışında bir çok Avrupa ülkesinde siz ayakkabı sever müşterilerimizin yoğun ilgi ve beğenisini topluyor. Türkiye’de Ankara’da olan üretici firmamız, 1974 yılından bu yana kişiye özel ayakkabı siparişinde kalite ve hizmette bilinen en başarılı adres olmuştur.

Kişiye Özel Konfor Tabanlı Kışlık Ayakkabı Modelleri

Hakiki Kösele El Yapımı Ayakkabı Seçenekleri

Ayakkabı seçimlerinizde sağlıksız üretimler içeren lastik tabanlar yerine, el yapımı köseleden üretilmiş ayak sağlığınız için ve kullanım kalitesinden dolayı en uygun taban seçeneğidir. Kösele sağlıklı yapısıyla hem koku yapmaz hem ayakkabılarınızda kaliteli bir görünüm sağlar. Ürettiğimiz bütün özel siparişlerde hakiki dana derisi ve el yapımı kösele kullanımlarımız kalite ve sağlamlığımızda en önemli malzeme detaylarımızdan biridir. Dünya standartlarında olan el yapımı işçilik kalitemiz ile zengin aksesuar, tasarım seçeneklerimiz ürettiğimiz tüm sipariş modellerimizde kaliteyi yansıtıyor.

Kişiye Özel Tasarım Hakiki Kösele Erkek Ayakkabı Modelleri

Online Özel Sipariş Ortopedik Ayakkabı

Ayak sağlığınız için tercih edeceğiniz tüm ortopedik ayakkabılarımızda ayaklarınıza uygun profilde üretimlerimiz ile konforu ve rahatlığı sizlere yansıtıyoruz. Bir çok ürün alışverişinin yapıldığı internet ortamında, kişiye özel ortopedik ayakkabı siparişi ile ilgili siparişlerinizi web internet mağazamız üzerinden görsel modellerimizden inceleyerek verebilirsiniz.

Özel Üretim Online Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayrıca WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim numaramız üzerinden bilgi alabilir, yaptırmak istediğiniz ortopedik ayakkabı siparişiniz için iletişime geçebilirsiniz. Facebook, İnstagram, Pinterest, Tumblr gibi sosyal medya hesaplarımızdan el yapımı işçilik kalitemiz ve birbirinden özel sıra dışı modellerimizi görebilirsiniz. 7/24 açık olan müşteri iletişim hattımız kesintisiz olarak hizmetinizdedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi