El Yapımı Matador Bot Modelleri

El Yapımı Matador Bot Modelleri

Erkek bot modellerinden gerek malzemesi gerek yapımı en özel çalışmalardan olan (kovboy botu) olarak da bilinen matador hakiki dana derisi ve hakiki el yapımı kösele ile yapılır. Küt burun kalıp ve birçok renk seçenekleri ile görünümünüze ayrı bir stil katacak. Matador bot üretiminin tamamen el işçiliğinde yapılmış olması en önemli özelliğidir.

Özel Üretim Matador Botlar

Fabrikasyon yada fason üretimleri uzun ömürlü olmayıp, malzeme kalitesizliğinden dolayı ayak problemi yaşamanıza da neden olabilir. Bot guruplarında en çok tercih edilen modellerden biri olan matador bot yapımı Asil Kundura’nın el yapımı özel üretimlerinden biridir. Kullandığı deri kalitesi, el yapımı kösele kullanımı ve şık tasarımları ilginizi çekecek.

Sıradışı Matador Bot Üretimi

Adından da anlaşıldığı üzere İspanyol kültürünün moda akışında meydana getirdiği matador botlar günümüzde ülkemiz ve bir çok Avrupa ülkesinde kullanımı moda olmuş hemen hemen her mevsimde kullanılabilen bir bottur. Motosiklet kullananların da ayrı bir ilgiyle kullandıkları matador bot yapımındaki hakiki deri ve hakiki kösele sayesinde darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı bir üründür. Yağlı gözenekler sayesinde de su kaydırıcı özelliği bulunan derisi kolay bakımı yapılabilen bir deridir.

Özel Tasarım Matador Botlar

Özel Deri Matador Botlar

Yapımında yağlı deri kullanımı yıpranmayı geciktiren bir özellik olduğundan, deri iç astar kullanımıyla da ayağınızın terlemesine de engel olur. Rahat ve geniş kalıp seçenler için denemekten pişman olmayacağınız bu model, gerçek matador bot arayanlar için Asil Kundura’nın el yapımı özel botlarından hemen sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi