El Yapımı Lastikli Erkek Bot Siparişi

El Yapımı Lastikli Erkek Bot Siparişi

Kullanımı çok rahat modellerden olan lastikli erkek botlar renk ve tarz çeşitleriyle sizler için özel olarak tasarlıyoruz. Şerit desenli ve kaşmir dokusuyla benzersiz görsellikte şık bir havası olan bu bot modelleri erkek müşterilerimizin bot modellerinde en çok aradığı aksesuarlardan birisidir. Dar ve kısa paça pantolonlarınızla ve spor kesim elbiselerinizle gayet şık bir görünüm havası sergileyecek olan bu özel modelleri sizler için hazırladık. Tamamen hakiki deri üretimimiz olan özel tasarım lastikli botlarımız siz müşterilerimizin büyük beğenisini topluyor.

Özel Üretim Lastikli Erkek Bot Modelleri

Özel Timsah Derisi Erkek Bot Modelleri

Kışlık erkek bot modellerimizde kullandığımız hakiki deri çeşitlerimiz birbirinden farklı görsellikte ve hepsi benzersiz şıklıkta. Özellikle baskı desenli deriler büyük ilgi görüyor. Timsah derisi kalitesi dışında özel dokusuyla bot ve ayakkabı siparişlerinizde sıra dışı şıklık yaratıyor. Bir çok renk seçeneklerimiz ve çok çeşitli aksesuarlarımızla siparişlerinizi sizler için özenle hazırlıyoruz.

Kişiye Özel Lastik Tabanlı Erkek Botlar

Tokalı ve Bağcıklı Bay Bot Üretimi

Şık bot arayışlarında bulunanlar için özel olarak tasarlanan sıra dışı toka çeşitleri bot siparişlerinizde görsel bir tarz ve hava yaratıyor. Özel bağcıklı modellerimiz kullanımı rahat ve görsel açıdan gayet şık duruyor. Deri biyelerden oluşan model tasarımlarımızda kullandığımız metal toka çeşitlerimiz ve bağcık tasarımlı bot modellerimiz siz ayakkabı severlerin büyük ilgisini görüyor

Bir çok çeşit modellerimiz ve üretim kalitemizi İnstagram, Pinterest, Facebook sosyal medya hesaplarımızdan ve web internet mağazamızdan inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi