El Yapımı Kışlık Bot Modelleri

El Yapımı Kışlık Bot Modelleri

Mağazalardan hazır üretim fabrikasyon üretimi modeller tercih etmek yerine, kişiye özel sipariş yöntemiyle en kaliteli ve en kusursuz ürünler tercih etmeniz sizi hem kaliteye alıştıracaktır hem de kendi tarzınıza hitap eden ürünlere ulaşmanız daha mümkün olacaktır. Üretimlerimizin tamamı 1. Sınıf kalitede el yapımı işçilik sanatı ile yapılmaktadır. Kişiye özel sipariş sistemimizde sizler için özel olarak ürettiğimiz ayak yapınıza uygun kalıplar sayesinde ayaklarınıza uyum sağlayan siparişler üretiyoruz. Böylelikle ayaklarınızın kesinlikle yıpranması ve tahrip olmasını engelliyor, rahat ve konforlu tarz ve şık modeller üretiyoruz. Birbirinden özel deri seçeneklerimiz ve özel taban alternatiflerimiz ile bu kış bot seçimleriniz için zengin model alternatiflerimiz sizleri bekliyor.

Özel Üretim Kışlık Bot Modelleri

Bağcık Tasarımlı Kışlık Bot Seçenekleri

Sizler için özel olarak ürettiğimiz tarz ve şık modellerimiz arasında büyük ilgi ve memnuniyet gören alternatiflerimiz arasında bağcık seçenekli modellerimizdir. Avrupa’nın pek çok sayılı noktasına kişiye özel sipariş hizmeti veren büyük bir kurumsal üretici firmayız. Kullanım yönünden hem kolay hem de konfor yansıtan bu özel üretim modellerimiz özellikle ayaklarınızı saran yapısıyla kış soğuğunda ayaklarınızı sıcak tutar. Özel ürettiğimiz kauçuk dolgulu el yapımı kösele taban seçeneklerimizde kaymaz ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Sizlerde kusursuz performans alacağınız ve görünümünüze farklılık ve ayrıcalık katacak bu özel ürünlere sahip olmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Kişiye Özel Tasarım Bağcıklı Bot Modelleri

İnternet Üzerinden Kişiye Özel Bot Siparişi

Artık mağaza mağaza gezerek zamanınızı kaybetmeyin. İnternet üzerinden web mağazamız ve sosyal medya adreslerimizden kişiye özel ayakkabı ve bot siparişi vermeniz çok kolay. Birbirinden özel ve tasarım modellerimize göz atın, dilerseniz tasarımına ve üretim detaylarına arzu ettiğiniz şekilde birlikte karar verelim. Sadece kişiye özel sipariş uygulamamızda geçerli bu ayrıcalık sizler için çok keyifli ve sıra dışı bir alışveriş olacaktır.

Online Özel Üretim Bot Siparişi

Böylelikle kendi modelinizi kendiniz belirlemiş ve dizayn etmiş oluyorsunuz. 7/24 açık olan web adresimiz, Facbook ve İnstagram adreslerimizden özel tasarım modellerimize karar verebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 İletişim numaramız aracılığı ile siparişlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi