El Yapımı Keten Ayakkabı Yapan Yerler

El Yapımı Keten Ayakkabı Yapan Yerler

Yazın gelişiyle birlikte bunaltıcı havalarda rahat ve kullanışlı keten ayakkabılar bay ve bayanların gözdesi oldu. Özellikle erkeklerin keten Ayakkabı tercihinde kösele tabanlı klasik ayakkabı modelleri ile ilgi duyması bu yılın trendlerini oluşturuyor. 2018 yılı keten ayakkabı modelleri arasında en dikkat çeken moda seçenekleri bağcıklı tokalı keten ayakkabılar olması modaya düşkün kadınların özellikle ilgi gösterdiği ayakkabı seçenekleri arasında yer alıyor.

Nasıl Keten Ayakkabı Siparişi Verilir?

Bay ve bayanların havaların ısınması ile birbirinden şık ve özel üretim keten ayakkabı yaptırması ile, kaliteye sipariş vererek ulaşmak mümkün. Özellikle ayakkabı tercihlerinizde keten kumaşlar yaz aylarında yoğun ilgi görüyor. Ayakkabılar erkek ve kadınların rahat kulllanım için tercih edecekleri deri çeşidi ve malzeme özelliklerine göre yön veriliyor. Keten ayakkabıların tabanı hazır plastik taban olursa, ayağı sıcak havalarda yakıp terletebilir. Bu nedenle keten ayakkabı alırken, tabanın kösele olması avantaj sağlayacaktır. Ayağımı sıkmasın ve ayağım sürekli olarak rahat etsin diyorsanız yaz aylarına uygun keten ayakkabı tercihinde bulunmanız isabetli olacaktır.

El Yapımı Keten Ayakkabı Yapan Yerler

El Yapımı Keten Ayakkabı Yapan Yerler

Keten ayakkabılarda hazır tabandan ziyade kösele taban tercih edilmesi ayağınıza hem rahatlık Hem de şık ve estetik bir görünüm kazandıracaktır. Nasıl keten ayakkabı siparişi veririm diye merak eden ziyaretçilerimiz 0534 5267907 numaralı keten ayakkabı sipariş hattı üzerinden güvenli ve kolay bir şekilde ayakkabılarının siparişini verebiliyorlar. Üstelik farklı bir yerde hoşlarına giden ve beğendiği ayakkabı modellerini özel olarak yaptırabilmeleri de mümkündür.

Kaliteli Erkek Keten Ayakkabı Modelleri – (Özel Sipariş)

Ayağınıza özellik kaliteli keten ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz. Fakat nereden ve nasıl özel keten ayakkabı sipariş vereceğiniz konusunda bilgi sahibi değilsiniz ASil KuNdura ile detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yaz aylarına uygun kaliteli erkek keten ayakkabı modellerini birebir ayağınıza özel olarak yaptıra biliyorsunuz. Nasıl erkek keten ayakkabı siparişi veririm sorusuna 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattına ya da aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden güvenli şekilde sipariş verip yaptırabilmeniz mümkün. Türkiye’nin her yerinden 30 numaradan 50 numaraya kadar özel ayakkabı siparişi verebileceğiniz bu online ayakkabı sipariş sistemi ile erkeklere özel keten ayakkabılar 1. Sınıf kalitede hazırlanıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi