El Yapımı Erkek Ayakkabı

El Yapımı Erkek Ayakkabı

Birbirinden şık ve özel tasarım erkek ayakkabı modellerimiz aradığınız modeli aksesuar çeşitleri ve zengin renk seçenekleri ile hayal ettiğiniz ayakkabıyı en kaliteli malzemeler ile sizler için üretiyoruz. Kaliteli ve şık bir ayakkabı erkeklerin her zaman dış görünüşünde tarzı belirleyen en önemli aksesuardır. Bu yüzden en güzel aksesuarınız ayakkabınız olsun. Yüzlerce kalıp ve model seçeneklerimiz en sıra dışı tasarımlarımızla tamamen el yapımı işçilik kalitesinde ürettiğimiz ayakkabı seçeneklerimiz siz ayakkabı sever müşterilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Kişiye Özel El Yapımı Erkek Ayakkabılar

Özel Ayakkabı Tasarımlarında Önemli Detaylar

Kişiye özel ayakkabı siparişlerinizde dikkat ettiğimiz ve özen gösterdiğimiz önemli detaylar var. Bunlar uyumlu renk tonu, beğendiğiniz modele uyarlı şık tasarım aksesuar seçimleri ve en önemlisi, malzeme ve işçilik kalitesi. Kesinlikle el yapımı olması en önemli unsurlardandır. Ürettiğimiz bütün modeller yerli üretim el emeği olup, en kaliteli malzeme ve en sıra dışı aksesuar çeşitlerini kullanmaktayız. Hakiki dana derisi, hakiki deri meşin, özel renk alternatifleri ile özel ayakkabı siparişinde harikalar yaratıyoruz.

Özel Tasarım Erkek Ayakkabılar

Hakiki Deri Erkek Bot Siparişi

Yüzlerce çeşit ayakkabı modelleri ve renk çeşitleri, sıra dışı tasarımlar, birbirinden şık aksesuar seçenekleri aradığınız ayakkabı ve bot modellerini sizler için üretiyoruz. İstediğiniz modeli ve tarz çeşitlerini bulmakta zorlanıyorsanız mutlaka ürün yelpazemizi ve seçeneklerimizi inceleyin, kalitemizi fark edeceksiniz. Türkiye‘ nin ve Avrupa‘ nın en büyük kişiye özel ayakkabı tedarikçisiyiz. Ürettiğimiz her sipariş insan hassasiyetiyle ve büyük bir özenle yapıyor siz değerli müşterilerimizin hayranlığına ve beğenisine sunuyoruz.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Modelleri

Kaliteli Erkek Ayakkabı Üretimi

Tamamen yerli üretim ve el yapımı işçilik ile ürettiğimiz en kaliteli malzemelerden oluşturduğumuz modeller, yurt içinde ve yurt dışında bir çok ayakkabı sever müşterimizin memnuniyetini kazanmakta. Bu özel modeller özellikle kendini ayrıcalıklı ve şık hisseden müşterilerimize uyarlanmış muhteşem bir görünüm stili yansıtacaktır. Fraklı ve ayrıcalıklı olmak isteyenler için sıra dışı tasarımlarla üretilen modellerimizden sipariş vermek için görsellerimizi inceleyin.

İnternet Üzerinden Online Ayakkabı ve Bot siparişi

Günümüz alışveriş yaşantımızda hemen hemen pek çok ürün internet üzerinden sipariş edilerek alınmakta. Kişiye özel bay bayan ayakkabı ve bot siparişlerinizde, internet üzerinden güvenle alışveriş yapabileceğiniz büyük ve kurumsal bir firma olan Asil Kundura, Türkiye geneli bütün şehirlere ve dünya geneli bir çok ülkeye sipariş göndermekte. Yaklaşık 6 ile 11 iş günü içerisinde adrese teslim sorunsuz kargo hizmeti ile siparişlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.

Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımız ve web internet mağazalarımızdan modellerimizin kalitesini detaylarını inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz. Sadece size özel tasarım ve şık ürünler arıyorsanız, kalite için bizi tercih edin.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi