El Yapımı Bayan Kışlık Ayakkabı

El Yapımı Bayan Kışlık Ayakkabı

Sonbahar ve kış mevsimi için hakiki deri ve hakiki deri astar ile yapılan bayan ayakkabı modellerimizi görmeden kışlık ayakkabı alışverişi yapmayın. Günlük kullanıma yönelik şık ve rahat ayakkabı tercihlerinizde mutlaka güncel modellerimizi inceleyin. Ayakkabının en kalitelisini en şık ve en modern modelleri yapıyoruz. Tamamen yerli üretim ve el işçiliği ile hazırlanan ürünlerimiz siz müşterilerimizin büyük ilgisini görüyor.

Kişiye Özel Tasarım Bayan Kışlık Ayakkabılar

Bayan Ayakkabı Siparişi

Günlük yaşantınızda ve özel davetlerinizde kullanabileceğiniz özel tasarım ayakkabılara ulaşmak artık çok kolay. Birebir ayağınıza uygun profil çizimlerimizle en sorunlu ayak yapısına göre bile oldukça rahat ayakkabılar üretiyoruz. Özel abiye ayakkabı, stiletto topuklu, dolgu topuklu, bağcıklı, tokalı modeller ve daha bir çok sıra dışı tarz ayakkabı modellerimiz sizleri bekliyor.

Topuklu Bayan Ayakkabı Üretimi

Bayanların ayakkabı seçimlerinde genellikle aradıkları özelliklerden biri olan topuk stili ve topuk seviyesidir. Özellikle uzun elbiseler ve etek boyu elbiselerde genellikle ince, zarif, kibar görünümlü sivri kalıplar eşliğinde hazırlanmış tasarım ayakkabılardır. Ürettiğimiz bayan topuklu ayakkabılarda, gerek deri rengi gerekse doğru topuk seçiminde bulunarak sıra dışı şık bir görünüm sunuyoruz. Hakiki deriden imal ettiğimiz ayakkabılar özel günlerinizde sizi oldukça şık ve tarz gösterecek kalitede ve görünümde.

Özel Üretim Bayan Kışlık Ayakkabılar

Online Bayan Ayakkabı Siparişi Verme

İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde güvenilirlik çok önemli. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz her ayakkabıda, kurumsal kimliğimiz ve kalitemizin yansıması olan bu el yapımı özel ayakkabıları sitemizden inceleyebilirsiniz. Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan, web internet mağazamızdan ürün kalitemizi ve çeşitlerimizi görebilir, WhatsApp sipariş hattımızdan bilgi alıp sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi