El Yapımı Bayan Botlar Ne Kadar Kaliteli

El Yapımı Bayan Botlar Ne Kadar Kaliteli

Kış şartlarında yağmurlu ve karlı hava koşullarında ayakkabılarınızın ve botlarınızın malzeme kalitesinin önemi çok büyüktür. 1. Sınıf dünya standartları kalitesinde malzemeler ve el yapımı işçilik kalitesi bizi kişiye özel siparişte büyük bir dünya markası yapmıştır. 1974 yılından bu yana dünyanın en kaliteli ayakkabı ve botlarını üretiyor olmamız, ayrıca ürettiğimiz ürünlerin el yapımı işçilik kalitesi bizim sektördeki en büyük farkımızdır. El yapımı ayakkabı modellerinin kalite farkı daha uzun ömürlü deforme olmayan ürünlerdir.

Kişiye Özel Tasarım Bayan Bot Modeller

Körüklü Model Bayan Bot Modelleri

Bayanlarda kışlık bot model alternatiflerinde en çok beğeni ile tercih edilen modeller arasında yer alan körüklü model bot seçeneklerimiz birbirinden şık ve özel tasarım üretimlerimiz siz ayakkabı sever bayan müşterilerimizi bekliyor. Yumuşacık ayağınızı saran özel deri dokusu ve kürk desenli iç astarlar ile sizler için hazırladığımız körüklü bot modellerimizden tarzınıza hitap eden seçeneklerden kendinizi ödüllendirin.

Özel Tasarım Bayan Bot Modelleri

Kişiye Özel Bayan Bot Üretimi

Mağazalardan hazır üretim alışverişlerden sıkıldıysanız mutlaka kişiye özel sipariş yöntemi ile sizler için özel ürettiğimiz, kaliteli ve el yapımı bayan bot modellerimizden tarzınıza fark yansıtacak seçeneklerimizden siparişlerinizi verebilirsiniz. 30 ile 50 numaraya kadar ayak numarası seçeneklerimiz ile aradığınız tüm model seçeneklerimizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 7 ile 12 iş günü içerisinde dilediğiniz modeli dilediğiniz dizaynda sizler için üretip adrese teslim hizmetimizle gönderiyoruz.

Özel Üretim Bayan Bot Tasarımlar

İnstagram, Tumblr, Pinterest, Facebook sosyal medya hesaplarımızdan birbirinden özel ve sıra dışı modellerimizi, web internet mağazamızdan el yapımı işçilik kalitemizi inceleyebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim numaramızdan bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi