El Yapımı Ayakkabı Boy Uzatan

El Yapımı Ayakkabı Boy Uzatan

Boy sorun olan kişiler için özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için kişiye özel ayakkabı yapıyoruz. Ayağı kısa olanlar veya ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel tasarım el yapımı boy uzatan ayakkabı siparişi hazırlıyor, adresinize gönderiyoruz.

El Yapımı Boy Uzatan Ayakkabı Siparişi

 

Ayağınızda bulunan sorunlar için dert etmeden yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini bize mail veya whatsApp üzerinden göndermeniz durumunda, dilediğiniz ayakkabıyı ayak yapınıza uygun şekilde yapar, adresinize belirtilecek süre içinde göndeririz. Trafik kazası, iş kazası, doğuştan veya sonradan meydana gelen sağlık sorunları sonucunda ayağında kısalık veya kalıcı sağlık problemleri oluşmuş ise, bu tür ayak yapılarına özel olarak çalışma yaparak, iki ayak arasındaki yükseklik farkının belirgin olmayacak şekilde kapatılmasını sağlıyoruz. Böylece fiziki görünümün kusursuz hale gelmesinde yardımcı olurken, ayak sağlığınız ve rahatlığı da ön planda tutuyoruz.

Boy Uzatan Ayakkabı Yapımı

Boy Uzatan Ayakkabı Yapımı

Boyu Uzun Gösteren Ayakkabı Yaptırmak İçin;

 

Boy sorunu yaşayan ve istediği uzunlukla ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel ayakkabı yapıyoruz. Boyunuzu uzun gösterecek ayakkabı yaptırmak için, yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin görselini bize 0534 526 79 07 İletişim numaramıza whatsApp ile göndermeniz halinde , istenilen ayakkabı modelini, sizi uzun gösterecek şekilde özel olarak hazırlıyoruz. Boyu 10 cm uzun gösteren ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel çalışmamız mevcut olup, gizli platform ayakkabı ve gizli topuk ayakkabı siparişi sayesinde boy sorununu çözüyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi