Düz Tabanlara Özel Ayakkabı Siparişi

Düz Tabanlara Özel Ayakkabı Siparişi

Ayak yapısında problem bulunan ve istediği ayakkabıyı bir türlü bulamayan ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz bu özel yazımızda dilediğiniz ayakkabıya kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlıyoruz. Özellikle günümüzde ayağında kemik, nasır, tarak, düz taban gibi problemleri bulunan vatandaşlar ayakkabı bulmakta zorlanırken küçük numara ve büyük numara ayakkabı arayanlar da oldukça ayakkabı konusunda sorun yaşadığı bilinmekte. Ayağındaki problem her ne olursa olsun istediği stil ile ve istediği ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilme imkanı bulunan vatandaşlar bunu nasıl ve nereden yaptıracağını bilmeme konusunda maalesef ki eksikliğini yaşamakta.

Düz Taban Ayakkabı Siparişi

Özellikle ayağında düz taban problemi bulunan vatandaşlar sahip oldukları ve beğendikleri ayakkabıyı yemekte zorluk yaşarken yürüme problemi yaşayan, ayağında kemik nasıl tarak gibi özel problem bulunan kişiler de almak istedikleri ayakkabıyı giyip rahat bir şekilde dolaşamama konusunda oldukça sıkıntı yaşamaktalar.

30 numaradan 50 numaraya kadar istenilen ayak numarasını da özel ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura, ayağında tarak ve kemikli bir yapı bulunan müşterilerine özel çalışmalar yaparken düz tabanlara özel ayakkabı sipariş hizmeti de verdiği biliniyor.

Düz Taban Ayakkabı Siparişi

Düz Taban Ayakkabı Siparişi

Nasıl düz taban ayakkabı siparişi verebilirim” diye merak eden ziyaretçilerimiz için yapmanız gereken şey Aslında oldukça basit bir kaç aşamadan ibaret. İstedikleri ayakkabıyı ayak yapılarına uygun şekilde sipariş vermek isteyen kullanıcılar, aşağıda yer alan whatsApp sipariş hattımıza yaptırmak istedikleri ayakkabının görselini ve ayaklarının fotoğrafını göndererek çok kolay ve pratik bir şekilde ayakkabı sipariş hizmetinden yararlanabilirler.

Ülkemizde 81 il ve birçok ilçede aynı zamanda uluslararası birçok noktaya özel ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura ayakkabı size dilediğiniz ayakkabıyı rahat ve istediğiniz ayak numarasını da her renk ve çeşitte özel olarak tanışma fırsatı sağlıyor. Birinci sınıf standartlarda özel ve gerçek deri ile kaliteli hizmet anlayışını bütünleştiren Asil Kundura ayakkabı üzerinden ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı hattı üzerinden doğrudan iletişim de kurabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi