Düz Taban Bot Modelleri 2017

Düz Taban Bot Modelleri 2017

Soğuk kış mevsiminde topuklu modeller kadar düz taban bot modelleri de revaşta diyebiliriz. Soğuk günlerde ayağınızı ısıtacak ve kalitesi ile adeta sarıp sarmalayacak birbirinden kaliteli düz taban botlar 2017 yılında da en çok tercih edilen modellerden olacağı şüphesiz.

 

2017 Düz Taban Bot Modelleri;

 

Kahverengi, siyah ve taba rengi düz tabanlı erkek botları kadar düz taban bayan bot modelleri de sizleri bekliyor. Soğuk ve kara kışta ayaklarım üşümesin diyenlerdenseniz kalitenin rahatlıkla buluştuğu düz taban ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı whatsap iletişim sipariş hattımızdan dilediğiniz tabanı düz bot modelini özel olarak yaptırabilirsiniz.

Düz Taban Bot Siparişi

Düz Taban Bot Siparişi

Yalnızca bot değil, çizme, ayakkabı, gelin ve nişan ayakkabısı gibi özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz ayakkabı modelleri ile de hizmet veriyoruz. 2017 düz taban ayakkabı modellerini ayağınıza göre özel olarak yaptırmak için yapmanız gereken yaptırmak istenilen ayakkabı, çizme veya botun fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir. Kahverengi tabanlı botlar, siyah tabanlı botlar kadar tercih edilirken, yaptırmak istediğiniz botun taban rengini de siz belirleyebiliyorsunuz.

Düz Taban Bot Modelleri 2017

Düz Taban Bot Modelleri 2017
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi