Düz Taban Özel Ayakkabı Modelleri

Düz Taban Özel Ayakkabı Modelleri

Düz taban ayakkabılar neredeyse her çeşit kıyafet kombininde kullanılıyor. Özellikle kadınlar günlük hayatında düz taban ayakkabıları kullanırken aynı zamanda iş kadınları da ofise gideceğiz zaman topuklu ayakkabı yerine düz taban ayakkabılar da tercih edebiliyor. Siz de şıklığın yanı sıra da hatlarda önem veriyorsanız isterseniz takım elbisenin isterseniz de günlük giydiğiniz kot pantolonların altına rahatlıkla düz taban ayakkabı modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Düz Taban Ayakkabı mModelleri Nasıl Kullanılır?

 

Düz taban ayakkabılar genellikle her çeşit kombinde kullanılması ile dikkat çekiyor. Erkekler için ise düz taban ayakkabılar neredeyse en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden bir tanesi. Düz taban ayakkabıları isterseniz dışarıda vakit geçirirken kot pantolon yada etek gibi kıyafetlerin altına tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabılar pantolonun altına tercih edildiğinde size rahat bir görünüm sunacak ve rahat olması ile birlikte şık olmanızı da sağlayacak. Binlerce farklı düz taban ayakkabı modeli olsa da bu modellerin en belirgin özelliklerinden bir tanesi de rahat ve ayağınızı havalandırıyor olması. Çeşitli ayak sorunları çekenler gönül rahatlığı ile düz taban ayakkabı modellerini tercih edebiliyor. Ayaklarınızda ağrı gibi sorunlar varsa bu ayakkabı modellerinin spor versiyonlarını tercih ederek ayak sağlığınızı da koruyabilirsiniz.

Kadınlar düz taban ayakkabı modellerini genelde rahat ayakkabılar giymek için tercih ederken erkekler bu tarz ayakkabıları genelde her zaman kullanıyor. Takım elbisenin altına rahatlıkla giyilebilecek klasik düz taban çeşitleri olduğu gibi ayrıca düz taban spor ayakkabı modelleri de bulunuyor. Bu sayede sadece iş yaşamında değil hayatın her alanında düz taban ayakkabılar kullanılabiliyor. Düz taban spor ayakkabı modellerinin kullanım alanlarından bir tanesi de spor tarzda giyimdir. Bu ayakkabı modellerini dilerseniz eşofmanın altına da tercih edebilirsiniz.

 

Düz Taban Özel Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

 

Ayağınızda çeşitli sorunları varsa ya da giymek istediğiniz düz taban ayakkabı modelini hazır ayakkabı satan firmalarda bulamıyorsanız Siz de kendinize özel düz taban ayakkabı  yaptırabilirsiniz. Özel üretim düz taban ayakkabı modelleri direkt olarak sizin ayak numaranıza ve istediğiniz özelliklere göre tasarlanacak için ayak sorunlarınıza karşı bu ayakkabıları kullanmanız daha iyi olacaktır. Ayrıca talep ederseniz ortopedik düz taban ayakkabı da yaptırabilirsiniz. Ayakkabının ortopedik özellikte olması gün içerisinde fazla ayakta kalıyorsanız ya da ayağınız çok fazla ayakkabıda kalıyorsa hem ayaklarınızın ağrımasını önler hem de ayaklarınızın hava almasını sağlar.

Asil Kundura olarak yıllardan bu yana ayakkabı sektöründe edindiğimiz tecrübe ile birlikte müşterilerimizin direkt olarak istediklerim modeli kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Siz de kendinize düz taban özel ayakkabı modelleri yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş numaramızdan bize ulaşabilir ve özel sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Yaptıracağınız ayakkabılar en kısa sürede imal edildikten sonra tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Ayrıca yaptırmak istediğiniz özel bir model varsa müşteri hizmetleri numaramıza WhatsApp aracılığı ile istediğiniz ayakkabının görselinde göndererek sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi