Dünyanın En Kaliteli Ayakkabı Üreticileri Nerede

Dünyanın En Kaliteli Ayakkabı Üreticileri Nerede

İnsan hayatında günlük yaşantının olmazsa olmazı ayakkabı kullanımı ihtiyacın yanı sıra dış görünümde en önemli aksesuar olarak kabul edilmektedir. Rengarenk renk çeşitleri, benzersiz sıra dışı tasarımlar, özel çizimler ile el yapımı işçilik kalitesinde üretim sağlayan firmamız, dünyanın sayılı el yapımı işçilik ve doğal hakiki malzemelerden ayakkabı üreticisiyiz. Kişiye özel sipariş hizmetimiz ile en kaliteli ve en özel sunumlar hazırlıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında Avrupa’nın bir çok sayılı ülkesine özel sipariş gönderiyoruz. Bir çok ülkede müşteri ağımızın ulaştığı teslimat sistemimizde sorunsuz kargo hizmeti ile ürünlerinizi güvenle teslim ediyoruz. Dünyanın en kaliteli kişiye özel siparişleri kategorisinde dev bir marka olan Asil Kundura 1974 yılından bu yana üretimlerimiz Türkiye’ de ve dünyanın bir çok ülkesinde yoğun ilgi ve beğeni ile karşılaşmaktadır.

Özel Tasarım Ayakkabı Modelleri

El Yapımı İşçilik Kalitesinde Özel Sipariş Ayakkabı Üretimi

Birbirinden özel ayakkabı ve kışlık bot siparişleriniz tamamen kişiye özel üretim standartlarında olup, gerek malzeme kalitesi gerekse el yapımı usta işçilik kalitesiyle dünya standartlarında üretilmektedir. Hakiki dana derisi, kanguru derisi, timsah derisi, geyik derisi çeşitlerimiz ile olağanüstü tasarımlarda özel sipariş ayakkabı üretimi yapıyoruz. En güncel ayakkabı moda aksesuarları ile özel tasarlanan ayakkabı modellerimiz beğeninizi ve memnuniyetinizi kazanacak boyuttadır.

Sıradışı Tasarım Ayakkabı Modelleri

İnternet Üzerinden Özel Sipariş Ayakkabı Yaptırmak

İnternet alışverişlerinizde hazır ürün tercihlerinizi bir kenara koyarak sadece kendi zevkinize ve dış görünüm tarzınıza hitap edecek özel üretim kışlık ayakkabı siparişleriniz için bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Birbirinden özel ve şık tasarım ayakkabı modellerimizle birbirinden farklı aksesuar çeşitlerini, büyük bir ustalık ve sanatla buluşturarak dünya kalite standartlarında ürettiğimiz özel sipariş ayakkabı modellerimiz, sizi dış görünümünüzde farklı ve ayrıcalıklı yansıtacaktır.

Online Özel Tasarım Ayakkabı Siparişi

El Yapımı Kösele Ayakkabı Siparişi

Kişiye özel ayakkabı siparişlerinizde deri ve taban kalitesi çok önemlidir. Özel kauçuk dolgulu kösele tabanlarımız, fabrikasyon lastik hazır tabanlara göre daha sağlıklı ve daha kaliteli malzemelerdir. Birbirinden özel ve sıra dışı klasik ayakkabı modellerimize sahip olmanız artık çok kolay. Ayrıca beğendiğiniz modeli ve aksesuar detaylarını dilediğiniz şekilde tarzınıza göre değiştirmemizde mümkün. Kendi modelinizi kendiniz dizayn edebilir, aksesuar alternatiflerini kendi tarzınıza göre belirleyebilir, deri ve renk alternatiflerimizden istediğinizi seçerek kendi zevkinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hakiki Kösele Ayakkabı Modelleri

Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan el yapımı işçilik ve malzeme kalitemizi inceleyebilir, yüzlerce model alternatiflerimizi de görebilirsiniz. Bir diğer adresimiz olan web internet mağazamız üzerinden de sıra dışı tasarım modellerimizi inceleyebilir WhatsApp sipariş hattımızdan size özel siparişlerinizi iletebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi