Dolgu Topuk Gelin Ayakkabı Modelleri – Sipariş Ayakkabı

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabı Modelleri – Sipariş Ayakkabı

Hayallerinizin elbisesi olan gelinliğinize en uygun modeli bulmak artık çok daha kolay. Gelin Ayakkabısı seçiminde en şık modeli bulmak oldukça zordur. Çünkü herkesin zevki farklılık gösterdiği için yüzlerce model arasından insanın dilediğini ve hayal ettiğini bulup giymesi zaman alabilir.

 

Dolgu Topuk gelinlik ayakkabı

 

Gelin ayakkabı modelleri konusunda sizlere en güzel seçenekleri sağlıyoruz. Gelin Ayakkabı Siparişi vermek isteyenler için hayallerindeki modeli bize bildirmeleri yeterli.

 

Dolgu Topuk Gelinlik Ayakkabı Modelleri

 

İstediğiniz modeli size özel olarak yapıyoruz. Dolgu Topuk Gelin Ayakkabı Siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için gerekli olan şeyler, yaptırmak istediğiniz modeli bize whatsApp üzerinden göndermeniz yeterlidir.

 

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

 

Ayak numaranız ve varsa ayağınızdaki kemik, tarak gibi sorunları da belirtmenizdir. Ayağınıza en uygun dolgu topuk gelinlik ayakkabısını yapıp adresinize belirtilen sürede gönderiyoruz.

 

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

 

İstediğiniz yükseklik ve modelde size özel sipariş ayakkabı yaptırmak isteyenler için dolgu topuk gelinlik ayakkabınızı hazırlıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi