Doğum Gününe Özel Hediye Ayakkabı Yaptırma

Doğum Gününe Özel Hediye Ayakkabı Yaptırma

Sevdikleriniz için anlamlı ve hediye anlamı taşıyacak özel ayakkabı yaptırmak artık çok kolay. Eşinize, anne ya da babanıza özel günlerde hediyelik Ayakkabı yaptırarak onlar için çok daha güzel sürprizler hazırlayabilirsiniz. Arkadaşınıza ya da sevgilinize hediye ayakkabı yaptırmak için alt bölümdeki online ayakkabı sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizler de çevrenizdeki insanların anlamlı bir hediye ile mutlu olmalarına tanık olmak istiyorsanız hediyelik ayakkabı yaptırma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Doğum gününe özel ayakkabı yaptırma fiyatları ne kadar diye merak edenler için aşağıdaki canlı destek sistemimiz üzerinden detaylı bilgi alabileceğinizi de hatırlatalım.

Hediyelik Ayakkabı Siparişi

 

Kaliteli ayakkabılar nereden alınır, gerçek deri ayakkabılar nasıl yaptırılır diye düşünüp almak için plan yaptığınız konularda kişiye özel ayakkabı üretim hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Üstelik deri kalitesinden tutun da taban standartları ve model estetiği açısından standart üstü bir kalitenin kişiye özel olarak hazırlanabildiğini de unutmayın. Sevdikleriniz için hediyelik ayakkabı siparişi verip onlara çok özel sürprizler de yapabilirsiniz.

Hediyelik Ayakkabı Siparişi

Hediyelik Ayakkabı Siparişi

Dünyanın en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında bulunan Asil Kundura, Türkiye’nin her yerine ve uluslararası alanda birçok merkeze özel üretim ayakkabı yapabilme ve gönderme başarısı sağlamanın gururunu yaşıyor. Kalıcı müşteri memnuniyetini ilke edinen firma için amaç kaliteli ayakkabı modellerini dünyanın her noktasına ulaştırmaktır.

 

Doğum Gününe Özel Hediye Ayakkabı Nasıl Yaptırılır?

 

Eşinizin ya da arkadaşlarınızın yakın zamanda doğum günü var fakat nasıl bir ayakkabı almalıyım sorusuna yanıt arıyorsanız 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ayakkabı sipariş hattımız üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Öncelikle yaptırmak istediğiniz ayakkabı görselini ve hediye ayakkabı almak istediğiniz kişinin ayak numarasını aşağıdaki iletişim sistemi üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi