Diz Üstü Özel Tasarım Bayan Çizme Modelleri

Diz Üstü Özel Tasarım Bayan Çizme Modelleri

Bayanların en çarpıcı ve cesur modelleri diz üstü çizme modellerdir. oldukça dikkat çekici ve sıra dışı bir tarz sağlayan bu özel çizme modellerimizi mutlaka görmelisiniz. Özel yılan derisi, parlak rugan deri, süet ve nubuk, bir çok tasarım derilerden ürettiğimiz çizme modellerimiz siz bayan müşterilerimizin büyük ilgisini görüyor. Platform topuk, yüksek eva taban ve şık topuk seçenekleri ile el işliği kalitesinde üretilen diz üstü çizme modellerimiz tamamen yerli üretimimizdir.

El Yapımı Diz Üstü Bayan Çizme Modelleri

Yeni Sezon Topuklu Bayan Botlar

En yeni en sıra dışı tarz bayan bot modellerimizi yeniledik. Birbirinden özel renk ve aksesuarlarla özel olarak tasarladığımız bot seçenekleri siz bayan müşterilerimizi ilgisini çekiyor. Feta taban ve eva tabanlıklar en çok tercih edilen kışlık bayan botlarda taban ve topuk seçenekleri. Kışın kayma engelleyici kauçuk dolgulu tabanlar özel tabanlarımızdandır.

Kişiye Özel Diz Üstü Bayan Çizmeler

Tokalı ve Bağcıklı Bayan Bot Üretimi

Aksesuar olarak bayan botlarda en çok tercih edilen aksesuarların başında bağcık ve toka aksesuarlar geliyor. İstenilen ölçü ve detaya göre ürettiğimiz bayan modellerde ayak yapısı ve ölçüsüne göre kalıp seçeneklerimizle ayağınıza birebir ölçüde siparişlerinizi yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında bir çok Avrupa ülkesine özel sipariş bay bayan ayakkabı ve bot üretimi yapıyoruz. Hakiki dana derisi ve en doğal kaliteli malzemeler kullanıyor, üretimimiz tamamen el yapımı işçilik kalitesindedir.

Facebook, Pinterest, İnstagram sosyal medya hesaplarımızdan kalitemizi ürün yelpazemizi inceleyebilir, web internet mağazamızdan modellerimizi görebilirsiniz. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımız üzerinden bilgi alabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi