Diyarbakır’a Sipariş Ayakkabı Yapan Firma – Asil Kundura (21)

Diyarbakır’a Sipariş Ayakkabı Yapan Firma – Asil Kundura (21)
Sürekli olarak bir arayış içinde olduğunuz ayakkabılar ile ilgili size güzel imkanlar sağlıyor, en uygun modelleri sizler için hazırlıyoruz. Ayakkabı siparişinde adından sıkça söz ettiren Asil Kundura, özel sipariş ayakkabı hizmeti ile sizlere en kolay ayakkabı temini sağlıyor. Üstelik herhangi bir yerde veya internet sitesinde görmüş olduğunuz bir ayakkabı modelini de yapıyor, adresinize gönderiyor. Diyarbakır’da ayakkabı yaptırmak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattı ile yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini gönderebilir, sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanabilir. Diyarbakır’ın Ergani, Bismil, Dicle, Eğil, Çüngüş, Çermik, Sur, Bağlar, Kayapınar gibi önemli ilçelerinden ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Ortalama 1 hafta içinde sipariş ayakkabınız adresinize kargolanmakta. Ortopedik ayakkabı siparişi, gelinlik ayakkabısı ve özel günler için sipariş vereceğiniz ayakkabılar da özenle hazırlanarak Asil Kundura güvencesi altına profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmekte. Diyarbakır’a ayakkabı siparişi hizmeti veren bir firma olarak kaliteyi en iyi imkanlarda ayağınıza getiriyoruz.
 

KALİTELİ AYAKKABI NASIL ANLAŞILIR?

Kaliteli bir ayakkabının sahibi olabilmeniz için bazı püf noktaları ve detaylarını bilmeniz gerekir. Pahalı ayakkabı kaliteli olacak diye bir kural olmamakla birlikte, kalitenin de bir fiyatının olduğunu aklımızdan çıkarmamak gerekir. Kalite değeri yüksek bir ayakkabı;
 
1- Ayakkabıda kullanılan derinin kalitesi ve orjinalliği
2- Ayakkabının üretiminde kullanılan malzeme kalitesi
3- İç astarının sağlık açısından ayağı terletmeyen bir yapıya sahip olması
4- Ayakkabının kenar ve köşelerinde ilaç ve tutkal maddelerinin olmamasıBu maddelere dikkat etmeniz, kaliteli bir ayakkabı sahibi olacağınız anlamına gelmez. Fakat kaliteyi bulmak ve en doğru tercihi yapmak için ölçüt olarak kullanılabilir.

 
ayakkabı siparişi

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi